dragansavin

dragansavin

Član
Učlanjen(a)
28 Dec 2008
Poruka
874
Lokacija
srpska crnja
Ja sam Savin Dragan iz Srpske Crnje imam 34 godine, ozenjen sam po drugi put ali nazalost decu jos nemam. Inace bavim se poljoprivredom i obradjujem 50 jutara zemlje( mogao bih i vise ali slabe su zarade),pored poljoprivrede bavim se i stocarstvom ne nesto veliko(bar za nekog) inace u selu sam medju vodecima sto se tice krupne stoke(junad) i drzim 35 kom.

Od Mehanizacije imam sledece:

IMT 567, IMT 539, 2 prikolice Kikindjanke (3t), par plugova,setvospremac imt 2.90 prskalicu RAU 440 l, tanjiraca,drljaca,sunce grabulje, Balirka poljostroj, pneumatsku sejalicu Agrija, zitnu sejalicu IMT, 4 reda spartac (Futog),i treba da mi stigne 2 -redni berac Berko kojeg sam uplatio jos septembra meseca.

Sto se tice sejanja sejem ono standardno Kukuruz,Suncokret,Psenicu i Lucerku
 
Živeo ti nama Dragane i da se sretnemo na sajmu ove godine i malo ::prica:: o stočarstvu.
 
Ej brale i ja da ti čestitam i SVE NAJBOLJE da ti poželim :D :D :ppozdrav: :ppozdrav: ::svaka cast:: ::svaka cast::.A JA ZA MANJE OD MESEC DANA ĆU POSTATI TATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 
ti kombajner ni nemoras,nesto nisi pozeljan posto ti bi odma da se tuces :ppozdrav:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1242995676[/time]_________________________________________________
MILOŠ D.T je napisao(la):
Ej brale i ja da ti čestitam i SVE NAJBOLJE da ti poželim :D :D :ppozdrav: :ppozdrav: ::svaka cast:: ::svaka cast::.A JA ZA MANJE OD MESEC DANA ĆU POSTATI TATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
svaka cast Milose iskrene cestitke i sa moje strane i da je zivo i zdravo :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: ::svaka cast::
 
Nazad
Vrh