Belarus 892 vs Yto 90 vs Torpedo 9006 i ostali od 90 ks

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

djoker

Član
Učlanjen(a)
2 Jan 2010
Poruka
464
Lokacija
iz VLADIMIROVCA
Da cujemo vasa misljenja i iskustva za ovu kombinaciju
 
Poslednja izmena:
Mislim da Torpedu, bas i nije mesto ovde, ipak je to traktor koji se ne proizvodi vec 20 godina, pa je malo smesno uporedjivati ga sa YTO traktorima koji se proizvode danas. @Djoker predlozio bih da u poredjenje ubacis i Foton 904, mislim da on spada u ovu cenovnu i gabaritnu klasu.
 
mogao bih i case jx 95 i on je u toj klasi,da cujemo iskustva u poredjenju sa drugim...
 
Koliko je meni poznato na yto crkavaju hladnjaci pucaju stakla otkazuje elektronika i hiljadu stvari daj nam konkretno razloge zasto na prvo mesto
 
Yto ima elektroniku!? Ja koliko znam on to nema!

P.S. Da ne bude kako znam odmah cu ti odgovoriti, imam u vlasnistvu Yto. ;)

A moj poredak je Yto i MTZ 892 dele prvo mesto a na drugom mestu Torpedo 9006 samo zbog loseg menjaca iako mi se bas bas svidjaju.
 
Ovde nije teško odlučiti:
YTO-MTZ-Torpedo nikad pa ni tad
Nije logično ubacivati u poredak Case JX95 jer je stvarno dosta skuplji od gore pomenutih.
 
Ovde nije teško odlučiti:
YTO-MTZ-Torpedo nikad pa ni tad
Nije logično ubacivati u poredak Case JX95 jer je stvarno dosta skuplji od gore pomenutih.
Ja sam razumeo da se traži koji je bolji tj kvalitetniji traktor a ne koji je skuplji ili hoćeš da kažeš da je case bolji traktor pa ne može u ovu grupu
 
Trazi se koji nudi najvise za pribliznu sumu novca.Niko od nas nije lud da ne zna sta valja,a ako ne znas sta valja pitaj sta je skupo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh