Cena tovljenika na tržištu

Sta mislite da li deset prasica drzati do 25 kg, ili toviti do 100kg? Bojim se da ce cena drasticno dole. :sta:.
 
odneo danas za 125 din pare za 3 nedelje ::lose:: i kažu sledeća tura iduće nedelje 110 din :udri: :udri: :udri: pretpostavljam zahvaljujući Delti koji su uvezli :zli: svaka čast ministrima znaju kako treba podržati poljoprivrednike ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
Ma lazu za cenu.To je deo njihove taktike,naprave nervozu ljudi se uplase i kao daj sta das.Svinja nema,samo polako,ne pristajte na ucene.
 
Slažem se ali danas da bi registrovao farmu treba ti mnogo ::novac:: ::novac:: ::novac:: i još toliko ::novac:: i naravno neki inspektor koji ti ne pravi prepreke :zli: nego ti pomogne da ostvariš što na žalost kod nas nije slučaj a najgore da nemožeš ništa protiv njih :udri: :udri: :udri:
 
danas moj komsija prodau u klanicu 30 kom po 145 dinara pare za 20 dana ::000::
a registracija farme za tov svinja je jednostavna i kosta negde oko 4500 din(bar sam ja toliko platio pocetkom godine) i cekas resenje od ministarstva.
Post je spojen: [time]1257693778[/time]
_________________________________________________
kazite mi oviih dana koja je cena tovljenika kod vas za kes pare, kupci stalno kazu u vojvodini ovoliko,onoliko, pala cena itt. interesuje me stvarno stanje
 
Nazad
Vrh