Cena tovljenika na tržištu

e moj drugar,da je jedan takav.namnožila se gamad :zli:
 
Tu kodnas jedan covek prodao 3-4 svinje jednom preradjivacu i pare za par dana , otiso deda po pare a ovaj kaze zaomije svinje su imale trihinelu jasam to bacio . i dovidjenja nikom nista :udri:
 
Džoni, jel misliš na mog komšiju?

A jel' neko imao saradnju sa Superiorom iz Belegiša? Nema koga nije zavrnuo za novce.
 
Naravno, dobio je šipak. Mislim skuvala mu sekretarica čaj od šipka za smirenje. :haha: :haha: :haha:
 
Lako je dedi pricati pricu, dobili bi meksicki grip a ne trihinelu ti dedini nakupci kod mene.
 
eeee jesu li vratili dedi zaklane svinje ili je otislo na :cool: preradu u kazance. Svi znamo da se trihinela lepo unisti sa kazancetom, pa u kuter, pa u siroke narodne mase a dedi plovak pa nek peca ribu. Mesarima ne verujem i od masnih cigala prave salame pogotovo te nove klanice. Dok smo bili pod komunistima postojale su industije za preradu mesa gde bi letele glave da neko napravi ovakve salame sto se kupuju za 200 dinara. Zalosno je jedino sto narod samo ovakvu robu moze da kupi dok za nesto bolje nema para u mesarama razno raznih bulova i ostlih zivotuljki ne kupujem ni najlon kese.
 
Komšija danas utovarao svinje po ceni od 150 din. takav je bio dogovor, i novci na vagi, za nekog Žarka iz Trstenika. Dao mu novce na vagi već prebrojano i sve izračunato, kad je on došao kući i prebrojao on mu isplatio po 135. :zli:
Treba čovek da bude oprezan i kad spava. :sta:
 
U pravu si 100%. Ali kakav čovek treba da ima obraz da bi na taj način varao Ljude, verovatno kao opanak. ::sramota::
 
Taj je Žarko kolko sam ja Pera a iz Trstenika je ko sto sam ja iz Botoša... eeeee počeće da nam uvaljuju guz papir ko Rumuni svojevremeno u Segedinu kada smo 92-93 išli tamo u kupovinu i po naftu. Zamenis 100 maraka dobijes par novcanica forinti a ostatak guz papir (doduše onaj fini kakvog u tom vremenu nije bilo kod nas). :zli:
 
kakav je to lik, prevariće ljude samo da bi dobio robu. Vratiće se to njemu, vreme će odraditi svoje. Nije moj komšija propao za tih 100€ što ga je prevario, ali na ovm terenima taj čovek više neće kupovati svinje(bar pod tim imenom) :udri:
 
Nazad
Vrh