Cena tovljenika na tržištu

juce sam pricao sa jednim prijateljom vec u okolini sente 78 din
 
Danas tovario svinje ::000:: u Lokvama ::novac:: na licu mesta cena 85rsd, nagovestava se da cene idu dole velika je ponuda. dodje mi da se :zli:
A taman sam planirao da radim nove i vece objekte za krmace i bokseve za tovljenike ali mi je posle ovog danas propao san. Naj verovatnije odustajem od ovog posla.
 
kod nas se priča da je otkup svinja po 75din-kg pa ostao sam pez daha kada sam to čuo mislio sam da do toga nikad neće doći neznam šta da radim pripustio sam na nekoliko nazimica nerasta misleći da mogu ih suprasne prodati ali tek se neki javio daleko sam i tako me mulja cenu sam stavio 20.000din komad imaju 150kg ali ni to neću moći da prodam stvarno neznam kako dalje a za 75 din nedam znam da inat teram sam sebi ali sa smanjenim koncetratom i zelenom deteljinom pokušavam da izguram još neko vreme pozzz i sretno :zli: ::suncanje::
 
ja imam 16 postavio sam slike gore od mojih svinja ali nevredi extra kvalitet isto nikog nezanimaju svinji kažu da je ponuda prevelika da poludiš :sjasi:
 
ja sam juce utovario 15 kom prosek 104 kg,cena 100 din/kg,pare za 15 ak dana.Cena je jako losa ali kada vidim kako je kod drugih onda je (kao)jos dobro
 
meni nude 70-75 din kg da tovarim u ponedeljak pa nemogu da verijem da se to nama dešava kako da izađemo iz krize dali ima neko neku ideju
::pomoc:; ::pomoc:; ::pomoc:;
 
Strašno je,samo da se ne ponovi ona slika od pre nekoliko godina kada su bili 40 dinara.Ja sam onda imao 70 komada i pukao kao zvečka na njima od onda tovim samo za sopstvene potrebe i ni komada više. :udri: :udri:
 
Matić je napisao(la):
Strašno je,samo da se ne ponovi ona slika od pre nekoliko godina kada su bili 40 dinara.Ja sam onda imao 70 komada i pukao kao zvečka na njima od onda tovim samo za sopstvene potrebe i ni komada više. :udri: :udri:

Kad uzmes razliku kursa, to se vec dogodilo zar ne? Inace ova informacija za Suboticu mi je cudna, jer znam ljude koji su tamo uzeli za 80din/kg, meni juce nesto nudjeno u Starom Zedniku za 70din, samo da se nosi...
 
Nazad
Vrh