Cena tovljenika na tržištu

Period od dve godine je malo predug, ali sa prethodnom konstatacijom se apsolutno slazem.
Nego koja je trenutno cena, kod mene kazu da je 100 dinara, nisam proveravao
 
lacarac je napisao(la):
Danas tovarim po 100 din. pare na vagi.Trlicu iz Uba

Kod nas nije hteo da dodje :zli: :zli: :zli:
Bio danas neki iz Uba sa tamićem tovario 2o-tak komada po 80 din bruka ::lose::

Laćarac jel je Milan ugovarač?
javi da li je Trlić ispoštovao dogovor.?
 
francuz je napisao(la):
Jaaaaaoj, u pravu si, nisam gledao statisticke podatke ministarstva trgovine, definitivno nema svinja u nasim oborima
!!! :haha: :haha: :haha: :haha:
Jos jedan bezuspesan pokusaj duhovitosti :D. To sto ce ti nakupac reci kako ima previse svinja na trzistu okaci macku o rep, to je samo da bi spustio cenu. Npr. kod mene u selu i u okolini ima manje svinja, nego pre one krize, koja je bila pre dve, tri godine. Mislim da je neka realna cena za tovljenike oko 120 dinara, da bi svi imali racunicu.
 
talianu je napisao(la):
lacarac je napisao(la):
Danas tovarim po 100 din. pare na vagi.Trlicu iz Uba

Kod nas nije hteo da dodje :zli: :zli: :zli:
Bio danas neki iz Uba sa tamićem tovario 2o-tak komada po 80 din bruka ::lose::

Laćarac jel je Milan ugovarač?
javi da li je Trlić ispoštovao dogovor.?
Javi cu ti veceras,mislim da je neki Goran kaze da je on gazda. :sta:
 
milanso je napisao(la):
francuz je napisao(la):
Jaaaaaoj, u pravu si, nisam gledao statisticke podatke ministarstva trgovine, definitivno nema svinja u nasim oborima
!!! :haha: :haha: :haha: :haha:
Jos jedan bezuspesan pokusaj duhovitosti :D. To sto ce ti nakupac reci kako ima previse svinja na trzistu okaci macku o rep, to je samo da bi spustio cenu. Npr. kod mene u selu i u okolini ima manje svinja, nego pre one krize, koja je bila pre dve, tri godine. Mislim da je neka realna cena za tovljenike oko 120 dinara, da bi svi imali racunicu.
:sta: :sta: :sta: :sta:
Auuu, pa nije sve crno, a duhovitost, pa jbg, neko se smeje i onako duze se zivi, izgleda da si ti preozbiljan!!
:cao: :cao:
 
Opusteno, znam i ja za humor, ali ova tema mi bas nije za to :D.
 
Zlikovac
danas klanicar iz temerina nudio 110 din pare odmah

alfa 9
ko ti je taj klanicar?

Zlikovac@
Kad će odgovor?

Post je spojen: [time]1267651398[/time]
_________________________________________________
PIFTA@
Gde je ta Tasmanija?
 
Juče tovarili po 80 ,danas došao čovek iz surčina plaćao 90 u svaki obor ušao jer mu trebaju malo veće svinje oko 120-130 kg,celo jutro se vrzma po selu 40 komada traži.
 
Juce kolega tovario 90 din pare za 7 dana.Nosili neki iz Itabeja.
Od 4 februara do juce nije bilo utovara.
 
Danas u Klanici Banat (mesopromet pančevo) u Banatskoma karlovcu cena tovljenika od 90-120 kg 88 din, za pare da ne pitaš bar 2 meseca!!! :zli:
 
Nazad
Vrh