Cena tovljenika na tržištu

Niko ne da svinje:haha:??
Gde je to?
Kod nas vec 3. nedelja kako nije bilo utovara, a svinja prijavljeno koliko hoces.
Prasad su 160, a tovljenici nemaju cenu, posto nema utovara.
 
ja sam danas odustao od prodaje prasica (ne dam ih za 140 dinara) guram ih u tov, mislim da ovo nece jos dugo :kisa: ili ce da skace cena il kad puknemo da puknemo ljudski :haha:
 
pope nemoj ih samo forsirati vec gledaj da ti stignu za avgust ja sam uvek lepo zaradjivo kada bih svinje utovaro tada uvek bude lepa cena a kukuruz je sada jeftin pa bi bilo dobro i progurati ga kroz svinje
 
Pa o tome sam razmisljao imam jos jedno leglo opraseno 03.02 te sam nameravao da ostavim i ja sam u Julu Avgustu ekstra prolazio cini mi se prosle godine da sam dobio 160 din u tom periodu (na 15 dana placanje)
 
Ja sam jutros utovario 6 kom,zajedno su imali 716 kg,cena 100 din/kg placanje 10 dana,klanica Djordjevic Indjija.Mala cena ali sta da radim,pare mi trebaju a i nevredi ih drzati vise :udri:
 
Zabole me k.... :zli:, ženske iz tova ću za priplod i ako nisu baš po mom ukusu, a muškarce koljem ( ima ih :cool: , usolim, nadimim 2 dana, i prodaće se, a ovim našim mesarima :zli: daću ono , ......c, za 100 din, naravno ako im treba!!!
i srdačno svima preporučujem da objavite u okolini kada koljete i da meso prodajete 50 din jeftinije nego što je u mesarama, biće grabež, videćete... :ppozdrav:.
I država se sekira za nas , ubi se!!!
 
strasno je to sto uvek dobijamo,30 % manje cene od proizvodjaca koji imaju puno,

strasno je to sto covek mora da kolje tovljenike i prodaje na kilo.


A ovo za cenu je istina. verovali ili ne.
 
Nazad
Vrh