Cena tovljenika na tržištu

ljudi su imali dogovor vezano za otkup ali su se klanicari pridrzavali dogovora samo kada je njima odgovaralo cim nesto zaskripi oni ponistavaju taj dogovor-to je bre SRBIJA i tu vise nema sta reci,nego kako se ko snadje
 
danas u cantaviru otkup 85 din pare odmah strasno ja sam morao da dam posto je unapred ugovorena kolicina svinja BANKROT :udri: :udri: :udri: :udri:
 
danas je bio otkup svinja po ceni od 85 din .isplata na vagi ..bilo je prijavljeno 210kom a utovareno svega 82 kom ..vidi se da ovo sve vodi na bankrot .. :zli: :zli: :zli: :zli:
 
nama je jedini spas da se udružimo kao jedno udruženje i da se učlanimo i da mi formiramo cenu a ne klaničari a ne da posle ručka lupe na stomak i da kažu danas je cena svinja 80 dinkg sram ih bilo :cao:
 
Ok, za udruzenje, ali kad bude satni pani, nema nikog!!!,
Ko je od Vas spreman , a Ja jesam, da stane sa svojim IMENOM I PREZIMENOM ispred udruzenja proizvodjaca, bez stida, srama, i na licnu odgovornost, znaci BEZ MASKE, i nema sutra "nisam tako mislio".
Hajde da se organizujemo sa IMENOM I PREZIMENOM I BROJEM LICNE KARTE, da stanemo uvozu svinjskom mesu dok se ne otkupe nasi tovljenici....
. BEZ STRAHA OD POSLEDICA...
 
Nazad
Vrh