Cena tovljenika na tržištu

i sad ja treba da pitam danera odakle je ili da gledam njegov profil i gubim vreme da bi saznao gde u je u srbiji/ako je u srbiji /ta cena
 
cukaneca je napisao(la):
i sad ja treba da pitam danera odakle je ili da gledam njegov profil i gubim vreme da bi saznao gde u je u srbiji/ako je u srbiji /ta cena
Pa covek misli da ga svi znaju ili se jos nije snasao na forumu :cao:
 
video sam pre nekoliko godina u karadjordjevu kada je bio utovar svinja merili im visinu obim tezinu a cena bedna
 
E,ako mogu da nam kažu i ovi što je kod njih 140-150 din kad je isplata,ili je što se kod nas kaže da će im poslati po pidriji iz praćke.
 
ja teram za Pacir u ponedeljak kod jednog nakupca 5 komada od 140 kg po ceni od 125 din (15 dana pare)
moj rodjak tera u mali idjos kod jednog mesara 130 din pare na blatobran
 
Ma batice, Juce na pijaci u Mladenovcu cena 150-160 dindzi... A trazio je tip za krmacu preko 250kg. 120 dinarcica :bravo:
To su likovi koji rade po gradu, nema ni jednog pravog proizvodjaca, nego uz posao u firmi odgajaju i po desetak- petnaestak svinja godisnje, pa isteraju na pijacu pa koga osisaju!!!
 
nekad sam terao svinje za mladenovac i prodaja je isla ekstra, slusajuci te karalicu pomisljam da natovarim jednu turu sledeci petak.imao sam ponudu jednog lika na 113 i nije mogao da mi garantuje da cu pare dobiti ove godine.tako da kad cujem vase cene :D
 
Tako i jedan moj prijatelj trguje, tera na kantar digitron i pare na ruke. Dolaze mu i ovi sto placaji preko racuna a on ih ladno otkaci. Kaze idite na salter poslacuvam na saltr svinje. Zajeban je igrac.
 
colic je napisao(la):
E,ako mogu da nam kažu i ovi što je kod njih 140-150 din kad je isplata,ili je što se kod nas kaže da će im poslati po pidriji iz praćke.
Osečam se prozvanim , a ljudi ne čitaju poruke do kraja ili bar ne sa razumevanjem,
rekoh cena na MALO 150din.A na više cu da javim cenu pošto ne znam a imam prijatelja koji drži mesaru.
 
Cena svinja ima tendenciju rasta vec desetak dana.Ne dozvolite da vas rade
nakupci ili mesari svejedno.
Komsija mesar placa 130-140 dinara debele do 120kg
 
Jel zna neko cenu krmače za klanje? Nude mi jednu od 300 kila, navodno 4 puta prašena za kukuruz u zamenu pa da znam koliko da je računam?
 
Nazad
Vrh