Subvencije za mlečno govedarstvo

Procitajte ranije postove pa cete videti kad su meni uplacene pare
 
Moj drug pre dva dana podigo uplatu od obecanih 50% za umaticena grla.Sutra idem da proverim i ujedno da vidim ima li uplate za mleko.
 
Konacno uplatili obecanih 50%.To sam i ocekivao kad tad.Sad cemo da vidimo kako ce se slivati prihodi u budzet i da li ce biti uplate i druge polovine.
 
ни код мене нема ништа, нити ко помиње, а шта је са другим делом исплате субвенције ?
 
Premiju za treci kvartal dobio prosle nedelje , ali subvencije po grlu kasne li kasne pre tri nedelje bio inspektor iz ministarstva pregledao sve a da naravno odbio je dva komada posto su zavrsile na klanje kad sam ga pitao kad ce pare on se nasmejao i rekao cim on obavi svoj deo posla za dva tri dana.Verovatno da jos nije zavrsio posao a mi nadu ne gubimo i cekamo ko ozebli sunce.
 
Meni je juce uplacena. A subvencije po grlu sam alalio, nema od toga nista. Zali boze datih para na analize mleka, raznorazne "strucne" sluzbe...
 
Ni mi nismo dobili kazu posle 10 g nesto nije u redu sa papirma na ,,imlek.. mislim.
 
Lalo i ja mislim da su sa tim analizama mleka preterali malo malo analiza, mozda gresim ali imam osecaj da to same vet stanice rade kako bi nam uzele i to malo para koje nemamo.
 
Nazad
Vrh