Koji traktor koristite?

ZETOR OPET BRZE I BOLJE ore zemlju
 
Mislim da necebiti brze od explozije torpeda ali da nece biti bolje nisam bas siguran! :haha:
 
Kristian je napisao(la):
ivise trosi i nikad nece biti brze ni bolje
sta vozis :sta:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1234448416[/time]_________________________________________________
mityoo je napisao(la):
Mislim da necebiti brze od explozije torpeda ali da nece biti bolje nisam bas siguran! :haha:
torpedo vise nekoriste ni mornarice :haha:
 
seven komaden!? :Dcime se bavis kad ovoliko masina imas cudna mi malo kombinacija, priblizne snage (533 i 539, 2*560 i Zetor cini mi se iste snage, za Ursuza ne znam) ili ti se zalomilo tako pa se nakupilo
_________________________________________________Post je spojen: [time]1234525705[/time]_________________________________________________
[/quote]torpedo vise nekoriste ni mornarice :haha:
Nemo da me nerviras! :ppozdrav:
 
torpedo je napisao(la):
seven komaden!? :Dcime se bavis kad ovoliko masina imas cudna mi malo kombinacija, priblizne snage (533 i 539, 2*560 i Zetor cini mi se iste snage, za Ursuza ne znam) ili ti se zalomilo tako pa se nakupilo
_________________________________________________Post je spojen: [time]1234525705[/time]_________________________________________________
Ja nisam ni hteo da ih imam al nakupilo se.
cetri sam imao a tri nasledio to su 533 i dva 560
 
TV-319 , IMT-533 , IMT-577 DV (2 kom) , IMT-585 , Rakovica 120 , Zetor 16245 (2 kom) , ali nemam šta da orem pa ih prodajem za ::novac:: .
 
Genic, kakvi su ti zetori,mislim u kakvom su stanj.Ja hocu da kupim pa mi posalji broj telefona da se cujemo
 
Nazad
Vrh