Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

didi je napisao(la):
kod mene 20:20:0-2200dinara,ruske 3x16-2850dinara
Naturalna ide samo za 20:20:0 i iznosi 1:2.5
čega?
 
Ja sam uzeo 8 t mapa i juce isao da razbacam na jednou parcelu .Kad sam otvorio vrecu jako sam se iznenadio,posto sam 5-6 godina koristio map i uvek je bio sivo belicast a sad skoro crn,pre je granulacija bila kao stiropor kuglice /okrugle i jednake/ a sada ima i kao zrno graska i kao zrno maka .
 
kiraj je napisao(la):
Ja sam uzeo 8 t mapa i juce isao da razbacam na jednou parcelu .Kad sam otvorio vrecu jako sam se iznenadio,posto sam 5-6 godina koristio map i uvek je bio sivo belicast a sad skoro crn,pre je granulacija bila kao stiropor kuglice /okrugle i jednake/ a sada ima i kao zrno graska i kao zrno maka .

A ko je proizvođač tog MAP-a?
 
Fertil ,a znam da onaj lepi dolazi direkt iz Rusije.Prosle godine je fertil samo pakovao a sada oni proizvode i pakuju.
 
Očigledno da domaći "proizvođači", čitaj prepakivači, uvek nešto svoje dodaju, što im debelo poveća zaradu.
 
Danas sam isao da rasturam na drugu njivu to isto djubrivo/ MAP / i sada nije tako tamno kao prosli put, vec je sivo a granulacija je ista.
 
@deni
gde si uzo djubrivo, el ima jos neka formulacija? Ja sam tu blizu, pa cisto ako ima sta povoljno :ppozdrav:
 
Pozdrav Saša22! Kod nas u Temerinu ima specijalizovano stovarište mineralnih đubriva: Fertile-point
ima dosta formulacija tel:021/841-423 mob:063/511-650 preporučujem svima
 
@deni
hvala, zvao danas, map za ovu moju kolicinu od 2t 42000din/t.Malo fafreno,nastavljamo potragu
 
Nude mi neki vozači AN, ruski, original pakovanje, za 1700din, vredi li to toliko? :sta:
 
ljudi, dali neko zna gde ima subvencionisani map ili dap u okolini Novog Sada? :sta:
 
Dobra fora! :haha: :haha: :haha:
Momci raspitajte se u Agrogrnji! Ja sam od njih uzeo( od njihovog predstavnika u Adi)
 
Nazad
Vrh