Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

I ja sam nešto načuo da cena veštak treba da ide gore ::lose:: ::lose:: ::lose::
 
Ma OK,desava se :ppozdrav:
Kod nas su cene uglavnom kao i svuda,a sto je zanimljivije pojavili su se pariteti: Urea za soju 1:1
 
ma ne samo sa đ i dž nego i sa č i ć :haha: :haha: :D ::svaka cast::
Post je spojen: [time]1264449314[/time]
_________________________________________________
pazi te sad ovo odem danas da kupim ureu na vratima cena 50/1=1220 i piše ruska
a unutra kaže sledeče: džak je od 40kg i jeste da na njemu piše Azotara Pančevo ali ona stiže u rinfutz pa se tu pakuje i još kaže ja ču ti na računu kucati 20 džaka a ti češ dobiti 25 ko tu koga kerebeči nemam pojma ali ja kupih 1000 kg :D
 
Kod nas u Čačanskom kraju cene veštačkog đubriva su skočile tako da je sada 3*15 fertil 1390 din za 50 kg ruska 3*16 1550 din. za 50 kg azotna nisu poskupela kan pančevački 850 din za 50 kg ako je to uopšte pančevački an 1050 za 50 kg i urea od 1400 do 1450 za 50kg.Da li neko ima informaciju u vezi ovog pančevačkog đubriva šta se tu događa svi znamo da je ta fabrika bila očeputana i zatvorena čije je ustvari to đubrivo,pančevci da vas čujemo. :cao:
Post je spojen: [time]1264532199[/time]
_________________________________________________
Ovo sam zaboravio šta je sa subvencijama za đubrivo.
 
pošto sam blizu evo nekih informacija država im je naložila da otpuste jedan broj radnika ,pa su prvo otpustili one koi rade a ne kancelarijske pacove pa sad u drugoj turi otpuštaju i njih .imaju rok od 3 meseca pa ako posluju pozitivno radiće i dalje a ako ne ko zna šta će biti.a ja sam kupio ureu kažu ruska ali je oni pakuju po40 kg i cena je 24,40 kg.
 
Ja sam saznao da su vecina skladista u srbiji prepuna kosticevim vestakom i tolko ga ima da verovatno cena nece ici gore... :sta:
 
Nazad
Vrh