Sajam poljoprivrede - Novi Sad 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

novii

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
24 Jul 2007
Poruka
9.370
Lokacija
Apatin
Sajam poljoprivrede - Novi Sad 2009

Evo da se otvori i tema za poljoprivredni sajam u Novom Sadu za ovu godinu. Gore je link ka zvaničnoj prezentaciji.

Ja neznam koji ću dan ići, a koliko posla ima u firmi, možda opet me dopadne da idem subotom. Mada je još rano za priču, videćemo još.
 
Verovatno sreda kao i do sada, pokazalo se da je najmanja gužva, ako se uopšte može reći da nema gužve. Bilo bi dobro da se nađe više nas i mogli bi proći na grupnu ulaznicu, jbg nije velika razlika (120 din) al taman za :ppozdrav:
 
ja kao izlagac definitivno ne idem, a kao posetilac mozda.
dosta je bilo, deset godina izlagackog nastupa nije malo...
 
ja sam tamo siguran ko na ivkovoj slavi :haha:
i moramo se organizovat da se tamo nadjemo pa da nesto :ppozdrav:
 
Jbg, maj, berba u punom jeku, moram naći vremena makar jedno popodne sa tačno zacrtanim ciljem, sumnjam da ću imati vremena za razgledanje i :ppozdrav:
 
mozda bi bilo naj bolje neki svetac kada se ne radi ako ima u tom periodu ili neradni dan
 
"Raspoznavaćemo se po hrabrosti" :haha: , ma dogovorićemo vreme dolaska, na primer od 9 do 10 sati pored glavnog ulaza se nalazimo, mene svi prepoznajete, imate sliku u profilu ::namigivanje:: i ako nas se skupi 15+ možemo ići na grupnu kartu po 470 din, no to ne bi bilo loše znati unapred kako bi mogao rezervisati ili poručiti grupne karte, a ako vam cena od 590 nije problem tim bolje, obaveza manje za mene :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh