Gde ste služili vojsku

Ma kaki, bio stariji covek, mislim da je sad u penziji. Cuvao me ko sina. Imao sam radno vreme, ujtru po njega u 6:15 ispred zgrade u H.Novom a u 15:20 iz Kumbura nazad. Posle toga zivela sloboda! Bilo je lepo, proso celu C.Goru uzdus i popreko i to nekoliko puta. Ali daleko od kuce jbg. Ma u to vreme nisu mogli dalje da me bace, cak mi je i Subotica blize.
Secam se kad smo uzimali novac za put u vojnom odseku, svi po 200-300 dindzi a ja 1200 u to vreme pice za celu kafanu, nekoliko puta!
 
:D
i ja sam imao sličan režim. 3,5 meseca ćata komadanta kasarne Bačka Topola. preko dana ka'anje a čim odu stalna dozvola se koristila. čak sam jedno mesec dana spavao u gradu i čuvao dom vojske, a danju opet u kasarnu na kar...nje, pa opet noću mađarice mlade............ šta da ti pričam kad sve znaš
 
Ej moji fazani znate kada je bio 27.09.1971 pa do 22.12.1972. Leskovac južni logor kasarna pored auto puta za Skoplje intendant kuvar desetar.Ceo vojni rok u istoj kasarni na obuci mladih vojnika.(al se nekad dobro jelo) :ppozdrav:
 
Kasarna Rajko Balac Banja Luka 2001 IDO 4 mjeseca zajebane obuke poslije vozao pukovnika
prosao super ::namigivanje::
sad bi se opet vratio u vojsku ali je nema :haha:
 
slovakbre je napisao(la):
Ej moji fazani znate kada je bio 27.09.1971 pa do 22.12.1972. Leskovac južni logor kasarna pored auto puta za Skoplje intendant kuvar desetar.Ceo vojni rok u istoj kasarni na obuci mladih vojnika.(al se nekad dobro jelo) :ppozdrav:

Ihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, Slovakbre, pa ti si klasa mog starca...
 
Beograd.
Dec 86 - dec 87.
Gardijska Brigada-Bataljon Vojne Policije-Komadant Veselin Sljivancanin.
VP 4795/7-3
Celi vojni rok na jednom mestu.
 
Decembar 2004. otisao u Uzice, posle prekomanda u Gornji Milanovac pa u Beograd. Bio sam vezista
 
Bijeljina 1982. Pa onda mesec dana doobuka u Capljini, pa onda opet nazad u Bijeljinu. Sve ukupno 14 meseci. Onda mi se sve to nije svidjalo, a sad se sa setom secam tih dana. Kada bih ponovo ziveo zivot iz pocetka, voleo bih da opet bude sve isto.
 
sex od obuke,ja sam bio inžinjerija i obuka sve do mojega zadnja 3 meseca ladovina
 
Nazad
Vrh