Gde ste služili vojsku

ili po bolnicama da peru i guraju mrtvace :haha:
 
2001 u decembru otiso u redovnu, Kraljevo obuka tri meseci prekomanda Sabac. Kad sam stigo u prekomandu, pojacali se mi problemi sa kicmom i nisam uspeo da nađem zajednicki jezik sa oficirima i bio sam skoro prisiljen da se skinem na dve godine. Posle dve godine uveli su civilno i nije mi padalo na pamet da se vracam u redovnu vojsku.
 
mityoo je napisao(la):
Sve sami mamini sinovi....

Ma ko nam je kriv kad smo "matori" i nismo umeli da se kasnije rodimo da ko i ovi civilci teglimo po bolnicama i komunalnom. :haha: :haha: :haha:

Neznaju kakve su zurke i krivine propustili u zivotu.

Bolje prasinariti nego prazniti guske po bolnicama. :D
 
tacno tako ovi mladi neznaju sta je druzenje,drug iz vojske,jeste da kada si tamo u vijsci mislis e kakvo je ovo sr..e, ali tek kasnije shvatis kada se skines kakvo zivotno iskustvo imas i kakvog si prijatelja stekao
 
Zadnja 4 posta :D nemam šta da dodam :ppozdrav: bez uvrede ali ja stvarno imam loše mišljenje o civilcima ::lose:: mlad, zdrav i sposoban momak da ne ide u vojsku..... ::lose:: izuzetci su momci koji stvarno zbog specifičnih situacija u porodici moraju biti kući. Neki se vade na studiranje, pustite te fore, imao sam vojnike koji su služili posle završenog faxa.
 
Pljevlja,decembar 00/01 70 ČOG,granicar,
3 meseca kasarna,obuka,a onda 9 meseci karaula Rajsici(42 km od Pljevlje).Poslednja klasa u Vj koja je odrapila 12 meseci(mart 01 je imao skracenje od 15 dana).
 
lakarije je napisao(la):
(mart 01 je imao skracenje od 15 dana).

Ja ga i ne računam, taman otišao na redovno, a oni zovu vraćaj se da se razdužiš i završio si :udri: da se bar ranije znalo, ovako mi propde redovno....
 
Ma propalo redovno i nagradno. Taman se opustio kuci zovu da se razduzim. Onda ti ja zapalim iz Vranja u H.Novi (Kumbur) samo na razduzenje jedno 2-3 sata i ajmo nazad na put od 16 sati.
 
Odg: Gde ste služili vojsku

Jbg ja sa bar uspeo iskoristiti nagradno za januarske praznike (19 dana) :sreca:
 
Ma kakvo odsustvo, do kraja vojnog roka vozio sam kontraadmirala (nacelnik staba ratne mornarice) i nema mrdanja. Jedva i tih 10 dana kuci.
 
dudovcanin je napisao(la):
Ma kakvo odsustvo, do kraja vojnog roka vozio sam kontraadmirala (nacelnik staba ratne mornarice) i nema mrdanja. Jedva i tih 10 dana kuci.

Pa da si mu našao neku k'ravu, imao bi svako veče slobodno za :ppozdrav: i :riba: , a ovako ::spreman na sve::
 
Nazad
Vrh