Gde ste služili vojsku

Pula/Split 88/89 dec. mornarica tč-218 sluzio sam vojsku u drugoj drzavi :haha: :ppozdrav:
 
Mene su u februaru 99. zvali na vojnu vežbu i taman smo nabavili segu i u četi uspeli da uspostavimo igraonicu, naplatu igranja i logistiku sa pivom, kad ono počeo onaj nesrećni rat...
 
markanNo1 je napisao(la):
Pula/Split 88/89 dec. mornarica tč-218 sluzio sam vojsku u drugoj drzavi :haha: :ppozdrav:
A tebi je markane bilo lipo u ST he he. a i ja san sluzija vojsku u drugoj drzavi he he
 
Pozdrav momci ja sam malo mladja garda i nisam imao priliku da sluzim u bivsim republikama.
Dec '06 Pancevo - Jun '07 Krusevac
ako ima neko neka se javi...
 
88/89 godina, šest meseci Kumanovo + šest meseci Strumica, vezista (motalica)
 
Jel neko bio u Vršcu 92/93 kada je se desila pljačka vojnih magacina. Kada je moj komšija ukrao neke pištolje i municiju.
 
Bihac , podzemni aerodrom ... Pljesevica...fotograf u avijaciji ... 1980-1981... Titovi vojnici :udri:
 
Baš sam upao u ovaj trip. Sad sam na google maps našao bivšu kasarnu. Neverovatno, sećam se svakog pedlja kasarne.
 
bio sam u sibeniku granicna mornarica pc 172 biokovo se zvao patrolac 88 89 .god bilo mi je super
 
Da i mene to interesuje, je sam tada bio u "rezervi" na Batajničkom aerodromu.
 
99/00 Mart u Vršcu (bili smo u jednom selu pored Vršca u Ritiševu) kada su padale bombe srećom ostasmo živi. Nisam bio kući 7 meseci.
A posle iz Vršca (Ritiševa) dobio sam prekomandu u Novi Pazar. Inače vozač oklopnog transportera.
 
Nazad
Vrh