Gde ste služili vojsku

00/01 NS 240srp rv i pvo -cort sistem kub-m

240-ti samohodni raketni puk ratnog vazduhoplovstva i protiv vazdusne odbrane.
ceta za odrzavahje raketne tehnike.
 
Kumbur, mart 01/02, dva meseca inzinjerija a onda komanda stana, vozac zamenika nacelnika staba kontraadmirala Mihajla Zarkovica, poslednja klasa 12 meseci, ustvari 11 meseci i 15 dana.
 
KRALJEVO I BANJA LUKA 89/90g,saobraćajna policija,a i posle sam bio :(
 
Bela Crkva, mart 2000/2001. Obuka tri meseca a onda dom vojske u B. Crkvi. Bilo je :D. a u Vrscu zivim pa u pivnicu mogu cesće. :ppozdrav:
 
Veliko Gradiste 97/98 generacija koja se skinula u decembru pre bombardovanja! 9 meseci granicar na lepom plavom dunavu a 3 meseca na otkomandi karaula Stojanovic kod Prizrena!!
 
Uzice je napisao(la):
klasa decembar 94/95. Prva tri meseca Bela Crkva, a ostalo u generalštabu kao vozač generala Aleksandra Dimitrijevića NUBG VJ
Jel Dimitrijević bio neki komandant ili načelnik (već sam zaboravio i kako se to zvalo :sta: ) veze ili EIiPED ili tako nešto
 
ja sam služio u zaječaru 2000/2001.poslednja generacija sa 12 meseci.Čuvao Slobu na Crnom Vrhu(za njegov rođendan),a zatim kad su ga skinuli čuvao Koštunicu na njegovom prvom javnom pojavljivanju sa vojskom na Pasuljanskim Livadama.
 
Ljubljana,kasarna Ljuba Švercer 1977, posle Dugo selo ,kod Zagreba, č t o , kiseli mehanićar za izvore.

brundalo je napisao(la):
Nego vidis li ti koliko gustera oko nas? Frrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr fazani
Fazanerijo prikupi rep kuka bi mogla zapeti :haha: :haha: :haha:
:ppozdrav: :ppozdrav:
 
a ja sam otisao u pravo vreme mart 99/00,Valjevo minobacac 120mm,posle pet dana nato bombardovanje,do jaja,tako da sam prosao vise nego super,povukli nas iz kasarne po cukama oko Uba,i tu smo ladili mu....a,dok su predpostavljeni vodili borbu sa rezervistima jer je nato pretio pesadijski upad u srbiju tako da nas nisu dirali i nisu imali vremena za nas gustere sa obukom,cak sam cuo da su neku vojsku po beogradu te klase vratili kucama jer nisu znali sta ce sa njima zbog bombardovanja,a dnevnice isleeee,nikad nisam imao vise novaca u vojsci,dobio sam oko 400 maraka tada,kad se to sve stisalo pocetkom juna prekomanda u Podgoricu,nedelju dana sam proveo u Danilovgradu na obuci ili da kazem polaganja vozackog vojnog inace sam otisao u vojsku sa b,c,e kategorijom al moras proci i te vojne testove,i tako onda vozac 6 meseci,podgorica-andrijevica samo cepaj ture po karaulama,a iz valjeva sam otisao u podgoricu sa dva cvarka :osmeh:,znaci,propali minobacaclija 120mm,desetar,vozac,jeb...c :osmeh:
 
Nazad
Vrh