Omotaci bala (motalice)

Utovarivac koji moze da digne minimum 2t jer verujem da je motalica 1t najmanje + bala koja je od 400-500kg pa navise,znaci radi se o ozbiljnijim utovarivacima.
 
pa eto onda jos gore treba jaci utovarivac.
Cuo sam e sad ne znam kolko je to tacna informacija ima neki ruski omotavaci kod nas navodno cena novome nije ni 3000e ako neko zna vise neka pise.
 
Poslednja izmena:
Ja sam gledao poljske otprilike za toliko para, ali je problem što ne uzimaju sami balu nego moraš na jedan traktor da zakačiš motalicu a drugim da mu donosiš bale i motaš ih.
 
U biti kad se pogleda mozda bi neki majstor za 500-1000e mogao napraviti ruku za uzimanje bala dok omotac sa uzimanjem kosta garant 5000e pa navise :sta:
 
ovaj pravljeni omotac je 2500 evra sam uzima bale, a imas ih novi za 8000 evra sto isto uzimaju sam marka je MASCAR

---------- Poruka napisana u 18:10 ---------- Prethodna poruka je at 18:05 ----------

omotac-mascar2100.jpg
 
nemam slika na racunaru cim uslikam stavicu, nije moj omotac od kuma je al ga i ja koristim

---------- Poruka napisana 24-12-11 u 09:48 ---------- Prethodna poruka je 23-12-11 at 18:50 ----------

evo slike od omotaca jos neke prerade treba uradit, postaviti gume na valjak i zamjeniti ove tanjiraste drzace za plasticne
dsc03481z.jpg
dsc03482l.jpg
dsc03483p.jpg
 
Kazi mi kako si resio foliju seces je sam ili imas neki sistem da ti sam odreze?
inetresuje me jel ko zna razliku izmedju crne,zelene,i ostalih boja folije?
 
sijecem je nozem inace nije ovo moj omotac ja ga posudjujem od kuma. ja koristim bijelu, zelenu, trgovci sto prodaju kazu da su bolje svjetlije.
a od foliju koristim Unterland od jedne role moze se omotati 20 21 23 zavisi koliko krugova.
 
Nazad
Vrh