Chat u ovčarstvu i kozarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
danas na vasaru 1000din
 
Ajde i ja da napisem koju,pratim svaku temu o ovcarstvu i kozarstvu ali nisam komentarisao mislim da je ova tema bas onako za pisanje o svemu i ne mora da se drzimo mekih prabila o nekoj rasi.Inace imam koze par komada alpskih cisto za kucu ali planiram da kupim i par jaganjaca.Pozdrav svim odgajivacima:ppozdrav:
 
deki nekomentarisi rasu koju ja drzim u zezanju,ipak ja postujem ono sto ti volis ,ako ti smeta ta rasa i tako je losa obratise pacemo porazgovarati a ne podjebavati
 
Druze,meni ni jedna rasa ne smeta,a Sarole je dosao na tapet kod mene jer ga stalno hvalite ti,Zema a za fazone na temu papagaja ti si kriv jer si stavio papagaja,a da se papagaj pojavi u nekoj drugoj rasi sto se isto desava,fore bi bile na racun te rase,ali sta da se radi kad se tako potrefilo.Nemoj tako vulgarno da se obracas,citaju ovo i fini ljudi,i nije ti ova strana oglasna tabla pa da ti ja mojim komentarima skidam musterije,pa da imas takav izliv netrpeljivosti.Kako sam ja tebe trebao da etiketiram,kad ja stavim u temi V slike jagnjica koji pucaju od misica a tvoj komentar bude :"to nije tovna rasa.to ovo,to ono" i onda to ponavljas ko papagaj,pa ti ja nisam nista ruzno kazao.

---------- Poruka napisana u 22:57 ---------- Prethodna poruka je at 22:54 ----------

Pa sad ti ovo procitaj polako,da bi shvatio kako treba,a ja tvog super Sarolea necu uzimati usta,da se ti meni ne srdis,ionako je potrosena inspiracija.Ziv bio.

---------- Poruka napisana u 23:28 ---------- Prethodna poruka je at 22:57 ----------

Mene treba trajno banovati radi sveopsteg mira i jednoumlja,kao i prosperiteta odredjenih rasa.Laku noc drustvo,odoh u pasivu malo.
 
Jezik za zube mali,i ne igraj se vatrom,opeces se,izuzev ako neces sa V da se igras,ima ovde opasnih rasa,jes da nemaju rogove al'mogu da nabodu.:))))))))))))
 
Ma jok samo htede da napisem da su W ovce najbolje ali ako kazes da cuti onda ok,brisem ovaj komentar u narednih pola sata. :haha:
 
OK ljudi imam jedno ozbiljno pitanje. Svi smo ovcari i relativno cesto kosimo travu ovcama. E sad dali neko zna kako se zove rucna kosa za travu, tj. kako se zove proizvodjac a na sebi ima logo zeca?? Ako neko zna bio bih mu zahvalan da mi odgovori.
 
Boli vas uvo sto ja tek sad s posla stigao i moram poraniti ujutru:)
od romanovke kad dobijem sestoro prirodnim putem idem u ovcarsku penziju,gajit cu orhideje:) ili w-a,podjednako su nezni:)

---------- Poruka napisana u 23:57 ---------- Prethodna poruka je at 23:56 ----------

divlji vepar je odlicna kosa al vepar ne moze bit zekan:)
 
A kako se zove fabrika koja proizvodi tog Divljeg vepra:sta: Ja sam dobio informaciju da pitam dali neko zna kako se zove fabrika koja proizvodi kose sa logom zeca, daj sta das oboje su divlje zivotinje :)
 
Nekom jutro nekom dan ali važno da je dobro. Jagnje se ovce. Počelo je. Najveći udar očekujem od ponedeljka.
 
Ma Dejan je zajebant. Zna on dobro šta je šta nego je malo veselije naravi. Takav je i šta da se radi. I ja sam se u početku primo na njegove komentare dok ga nisam provalio. Zato mi je i drag.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh