Chat u ovčarstvu i kozarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa kad pari pramenku sigurno ima efekta samo treba na to romanov za plodnost i samo takve
a i na w ovcu bi bilo dobro pustiti neku MESNATU rasu tovnu jer ipak w nije za meso
 
Tako je brate Petrovo. Ako Dejan kaže da je odgovor tačan nagrada je tvoja! Ja opet mislim drugačije. Moj odgovor na Dejanovo pitanje. Dobio bi klemponju crne glave sa krivim nosom sa žutom vunom runo u pramenovima i bez repa. Takva ovca bi se hranila isključivo granuliranim mlinskim otpadom i bio bi težak 100 i neku kilu sa 6mes. Pod uslovom da se zagreva austrijskim infracrvenim sijalicama. U nedostatku istih može i smederevac ali tad može da dobije proliv pa treba biti oprezan. Ovo je neki rezime naših diskusija na temu ovaca u raznim temama. :sjasi:
 
Poslednja izmena:
Auh al se ovde raspucalo treba mi sat vremena da sve pohvatam Deki Rajko leze kao kokoska jer ustaje u 5 na posao svako jutro a vikendom pece semenke i ljusti za celu sedmicu jer ovan poceo menjati zube pa nemoze sam ocistiti a zob prodao davno da nejedu misevi kad nemam sta drugo hraniti vidim ja da ti ides na to da postanes poglavica u ovoj temi. Da smo znali ranije da otvorimo ovu temu zamalo da nam se ugasi forum koliko je postao pasivan. Uh da mi je tebe i tvog zemu sastaviti negde uzivo da vam se slatko ismejem.
 
nebavis agregat i radi kako hoces:haha: kod nomada ovce nevide u zivotu stale a ove nase se proseravaju oce i grijanje

---------- Poruka napisana u 20:43 ---------- Prethodna poruka je at 20:42 ----------

rus Brena je Brena al dva put je dva put
 
sto kaze onaj u 9toj minuti one cajke sto sam objavio oce i to al nema.vojvodjanin za to se nesekiraj samo moras biti dobar samnom:haha:.ja vec danima kupujem za pecenjaru i uvek fali
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh