Chat u ovčarstvu i kozarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
rus82-8 evrica,jako dugo traje ima plasticni nosac podignes u visini ledja ovce ne prljaju i to je to.od mene toliko nisam ja za ove klanove,ako nekad budem imao temu prikljucicu se.POZDRAV
 
rus82-8 evrica,jako dugo traje ima plasticni nosac podignes u visini ledja ovce ne prljaju i to je to.od mene toliko nisam ja za ove klanove,ako nekad budem imao temu prikljucicu se.POZDRAV
mirko sol je povoljna i nisu ovo nikakvi klanovi sada ce teme o rasama biti strucnije i mirnije OVO nam je trebalo. bato u formi sam ali sam samo sutra slobodan(sutra je kod nas vasar pa nam je to kao svetac) u petak subotu i nedelju imam klanja boze sacuvaj
 
U ljudi ala pisete ne mogu da vas pratim :)
Nema ovde nekih klanova, W, R itd, ovde se druzimo,a da nemamo koristi od bavljenja ovcarstvom verovatno se tim ne bih bavili. Svi imaju svoju racunicu, pa ko hoce da ima ovce i voli nek' izvoli i radi ono za sta misli da ima koristi. Ovaj chat je zamisljen da se svi javljaju i da se vodi normalna prica i da se tenzije smanje na najmanju mogucu meru.
 
2qc06mo.jpg

sliko proljetos kod komse slika nije neka jer sam u zurbi bio a i oni su se stidjeli
 
Eto vidis, dok se mi ovde zezamo ljudi dobijaju auta, neka mu je sa srecom, mi cemo paziti, a i ti pazi da ne preteras sa alkoholom, da te umesto u krevet ne stave sa ovcama :haha:
 
Imao sam 4 godine kada sam prvi put ušao među ovce, i što kažu stari ljudi "upao mi brabonjak u džep".I da nema koristi,opet bi imao par komada za dušu...ništa mi lepše nema nego u smiraj dana na zelenoj travi,bele ovce,mir i tišina...samo se zvono čuje.
 
u petak koljemo krmacu jednom budzovanu beogradskom bice::novac::.a subota i nedelja 50tak prasica i jaganjaca klanje i pecenje za sv nikolu opet::novac::
 
Bato,a da otworim posebnu temu da mi pises lekciju po lekciju,ja samo citam dok ekipa miruje,ima 10 da dobijem kao 1,2!:)
 
I SAMA je sa nama,e sad ako je zensko dobro nam dosla,a ako je musko u zenskom rodu,nema veze,mi smo evropejci iako nam ove Svabe to ne priznaju.:)
 
Bato,a da otworim posebnu temu da mi pises lekciju po lekciju,ja samo citam dok ekipa miruje,ima 10 da dobijem kao 1,2!:)
Ma za tebe druze krvi ako treba (kuc, kuc da zlo ne cuje):cvetic::haha::haha:
Ma raslojeni smo mi odavno vidis da nas dele ne neke X-eve i Y-ne :haha: eh, da, zamolio bih pojedine kolege kada pisu, da to rade bez pravopisnih gresaka da bih im postovi bili razumljivi!!! Ipak nas prati siri auditorijum :)
 
A ako hocete da ovi lizavci duze traju,ne vadite ih iz kante do pola zime :) ja probao,isplati se :))) Srecan pocetak teme
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh