Chat u ovčarstvu i kozarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kad smo kod crnaca i Masaija
znate vic
pisaju 2 crnca sa mosta
kaze jedan auuu sto je voda hladna
kaze drugi
a sta tek sve ima na dnu :haha:malo sale
 
Zema i Velimir,Bata i ja,2na2,a Miladin dok odrzava vatru u Smedervcu da mu blago ne ostane bez repica neka bude delegat,a Miljko sa lampama neka osvetli teren!:):)

---------- Poruka napisana u 20:52 ---------- Prethodna poruka je at 20:49 ----------

Ovi cisti terminalci iz grupe sarole i il su mi nekako pasivni,samo R i V zakuvaju corbu,a Melezani dodaju zaprsku!:)
 
ideja o chatu je odlicna ako ne zanemarimo ozbiljne stvari u temama zbog zajebancije:)
sjenicka bez dugog repa je ko virtac s repom:)
 
kod nas kad vide ovcu bez repa imaju sugestiju
miladinovic na smederevcu se snaso ali ga ne pitasmo jel jagnje pored sporeta ali u sporetu
 
Jeste culi, od proleca u Va novi soj ovaca ako zima bude jaka,a ogreva nestane- 'Sjenicka Kusava ovca',maticenje moze da krene od nulte generacije?:)
 
nas kad vide ovcu bez repa imaju sugestijukod
miladinovic na smederevcu se snaso ali ga ne pitasmo jel jagnje pored sporeta ali u sporetu

Otišao naš čovek na N.Zeland i zaposli se kao čoban.Posle par meseci"posta" pita novozelanđane:Kako se snalazite za žene?
-Šta će ti žena kad ima 2000 ovaca?
Uhvati ovaj naš jednu ,odradi posao i pusti je, a ovi se smeju kao ludi........-
-Al" ste me zajebali, svaka vam čast...ipak ima žena
-Ma nema, nego si uhvatio najružniju ...
 
Idem drustvo na pauzu dok ne stigne Rus82 sto u oboru ima ovciji perpetum mobile komada 50 i vise?:):)Sala podmladjuje,smeh leci!
 
gdje ces tako o Rusima neznam da sam ikad cuo da je neki Rus derpe al mozda
uglavnom romanov sposoban da pari kako ti kazes ko s cveta na cveta
 
pa sta je ovo dobili smo chat .nisam stigao ni procitati morao sam da vas prvo pozdravim:ppozdrav:
 
Ne vredi,mora se svirati uzbuna da se vojska skupi pre nego sto se komanduje :"PALI",e necu ja biti samo propali ovcar,ako nastavim ovako!:)
 
pozdrav zajebanti(ups jel ovde ovakve reci nisu zabranjene)obecah ovih dana postaviti fotku mineralnih lizalica iz svabije pa ajd da to bude na novotvorenoj stranici
rtnkw4.jpg
11uyz3r.jpg
1214co8.jpg

sigurno je trebalo ici na stranicu ishrana al eto ja stavih bas ovde(valjda ovi moderatori nece praviti pitanje)
 
danima vec koljemo umoran sam kao ker ali veceras ne idem spavati.sada mogu na miru da "rasturam"romanovce a da ne dobijam opomene:ppozdrav:@Mirko koliko je::novac:: sol
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh