Chat u ovčarstvu i kozarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Boga mi ,svaka čast ovnovima odradili su posao samo tako ....ta dvojica nisu spavala.Nikada ovako nije bilo...od kako je krenulo jagnjenje,pre nekih 20-tak dana, nema dana bez prinova.
 
Kod nas je izgleda najveća greška što mi kad vidimo ovnu progeni test on već visi u pušnici
 
@Vojvodjanin.Cestitke za trojke i za sve prinove koje su stigle.
Da se pohvalim,i ja sam se danas "ojagnjio".Kupio sam 2 jagnjeta starosti 1 dan,sada se bakcem oko tog dojenja i ucim malo sa ovog naseg foruma.Zarazio sam se sa tim ovcarstvom citajuci vase postove.
 
@Vojvodjanin.Cestitke za trojke i za sve prinove koje su stigle.
Da se pohvalim,i ja sam se danas "ojagnjio".Kupio sam 2 jagnjeta starosti 1 dan,sada se bakcem oko tog dojenja i ucim malo sa ovog naseg foruma.Zarazio sam se sa tim ovcarstvom citajuci vase postove.

Čestitke novopečeni kolega čobane...jel" hoće omladinci da piju na cuclu...:ppozdrav:
 
eee dejane:haha:.nego ima li neko od romanovaca sa vestima o jagnjenju
 
Nema jos nikog,svi cekaju da cuju rezultate tog twog komse sto ima 50 komada!:)

---------- Poruka napisana u 19:57 ---------- Prethodna poruka je at 19:55 ----------

Pa Vojvodjanin,kanda ne znas da je to Carska ovca?:)
 
@Vojvodjanin.Hoce da piju na flasicu nije problem.
@Petrovo.Rasa je cista pramenka.Dosao neki Boranc sa 400 ovaca kod nas u sumu da prezimi i pocele da mu se jagnje i svaka koja ima 2,jedno prodaje.Lepe su mu ovce.
 
Dobro jutro,drustwo!Nema nikoga,zima udarila,svi loze,pa se nema vremena za rumfo!:)Eh,nema Rusa do Djurdjevdana,dok prebroji svoje i komsijine jaganjce!:)
 
Mislio sam neskidaš prste sa tastature. Drago mi je da si se otarasio virusa. Jel varijanta sa belim lukom i slaninom radi?
 
slika2251.jpg

slika2253.jpg

slika2254.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh