Bolesti i lečenje krava

Odg: lecenje goveda

meni preminula krava jedna pre neki dan!!! imala je 12 god prilicno stara ali odjednom sam primetio da nemoze da stoji gubi ravnotezu dodje veterinar napuni je sa infuzijom i kad da joj da inekcije ona se uplasila i mislim da je imala mozdani udar nije mogla da ustane vise mislio sam da zadnje noge nisu je drzale i eto jedno vece pocela da se muci i odjednom prestade da dise dodje komsija presece vene i odvezo je jedan covek na klanici u sremskoj mitrovici mislim !gde je ona klanica koja je obavezna da uzme u bilo koje doba noci ili na bilo koji dan zivotinje od registrovanih domacinstava??uh namucih se
 
Odg: lecenje goveda

MILOŠ D.T je napisao(la):
Jel zna neko koje je najbolje rešenje za naduvljivane teladi. :cao:
pazi ovako bar sta ja radim
1. 2dl ulja (za jelo)
2. saka soli stocna ,ljudska nebitno
3. 1 pivo(ozbiljno) ili ako imas mleka jos bolje onda pola litre mleka i to sve izbuckas zajedno i dajes mu sa flasom polako da popije, ali to ti je lek dok ne pocne da duva i desnu stranu, onda je vec zajebano ,onda guma(sonda) ili trokar. Ja stvarno radim to sto sam ti napisao ali to je samo da ga izduvas i u 99% slucajeva meni uspeva. A za neki lek da se trajno izleci to jos nisam cuo
 
Odg: lecenje goveda

kombajner je napisao(la):
meni preminula krava jedna pre neki dan!!! imala je 12 god prilicno stara ali odjednom sam primetio da nemoze da stoji gubi ravnotezu dodje veterinar napuni je sa infuzijom i kad da joj da inekcije ona se uplasila i mislim da je imala mozdani udar nije mogla da ustane vise mislio sam da zadnje noge nisu je drzale i eto jedno vece pocela da se muci i odjednom prestade da dise dodje komsija presece vene i odvezo je jedan covek na klanici u sremskoj mitrovici mislim !gde je ona klanica koja je obavezna da uzme u bilo koje doba noci ili na bilo koji dan zivotinje od registrovanih domacinstava??uh namucih se i koliko si para dobio
 
Odg: lecenje goveda

to je extra ja sam morao da pretim ubistvom da od nakupca dobijem jebenih 10000 za kravu od 850kg
 
Odg: lecenje goveda

e jbg pa nisi znao ima ova klanica koja je obavezna da ti kupi kravu i placa 100 din kg mesa pa koliko izadje a natkupci da ne pricamo
 
Odg: lecenje goveda

imam br kako ne poslacu ti na P.P a klanica je kravu uzela u 12 i 15 min nocu na dan uskrsa znaci oan to mora da radi!!! dacu ti br a todore nakupci to i zasluzuu poneki !!znam kad prodajem telice te skembavi te duge noge jao dlakav ma ... :zli: a kako si proso sa milicijom
 
Odg: lecenje goveda

kombajner je napisao(la):
imam br kako ne poslacu ti na P.P a klanica je kravu uzela u 12 i 15 min nocu na dan uskrsa znaci oan to mora da radi!!! dacu ti br a todore nakupci to i zasluzuu poneki !!znam kad prodajem telice te skembavi te duge noge jao dlakav ma ... :zli: a kako si proso sa milicijom
dve ture pića jer to su ćaletovi drugovi iz policije ,pošalji mi na p.p ,prezime moje znamo da je za lečenje ali nekog i ovo zanima
 
Odg: lecenje goveda

ok je to i slazem se da nekoga zanima, zanima licno i mene ali vi 100% odoste u :off_topic: ,zasto ne otvorite novu temu u vezi toga sto raspravljate, stvarno nebi voleo da admin zakljuca ovu temu
 
Odg: lecenje goveda

dragansavin je napisao(la):
ok je to i slazem se da nekoga zanima, zanima licno i mene ali vi 100% odoste u :off_topic: ,zasto ne otvorite novu temu u vezi toga sto raspravljate, stvarno nebi voleo da admin zakljuca ovu temu
on zaključa mi napravimo drugu
 
Nazad
Vrh