Silokombajn

Lala iz Banata je napisao(la):
A Termometal Ada? Mozda imaju oni ili mogu da naprave? :sta:
Kakav termometal! Za zupcanike ti je najbolji Gordos ili Tapai iz Ade a taj zupcanik nebi smeo da kosta vise od 10000-15000 din!
Za tel. brojeve pisi na PP
 
mityoo je napisao(la):
Lala iz Banata je napisao(la):
A Termometal Ada? Mozda imaju oni ili mogu da naprave? :sta:
Kakav termometal! Za zupcanike ti je najbolji Gordos ili Tapai iz Ade a taj zupcanik nebi smeo da kosta vise od 10000-15000 din!
Za tel. brojeve pisi na PP
da samo što niko neće napraviti kvalitet kao potinger imam njihov kombajn i znam šta pričam
 
ima covek u golubincima koji pravi sve zupcanike kakve vam treba radi i za firme vecinom moze sve da uradi inace je bio profesor u staroj pazovi sada radi kuci . :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1250290655[/time]
_________________________________________________
kakav ti treba kvalitet on ce to odraditi
 
u pitanju je puzni valjak ili zupcanik sa kosim zubima 1. problem naci kvalitetnu bronzu 2. strugarski deo je limunada 3.glavni problem i ono najskuplje je uzubljenje ili vadjenje zuba pod uglom. ja sam u okolini smed. palanke i mnogo mojih poznanika radi u fabrici gosa i pazite sad ovo jedna jedina masina postoji u fabrici ali nema ko da radi na njoj jer je majstor koji je radio napustio i naso valjda bolji posao.od privatnika niko nema tu masinu jer se retko koristi najblize mi je gornji milanovac i kad bi sve to odradio ne bi me izaslo jeftinije od nekih 250e + 15ak dana a mozda i vise.tako da sam ja malo obradio zube malom fiberkom zamenio sve lezajeve i semeringe nabio unutra masti i ulja pa sta mi bog da nadam se da cu uspeti da uradim svojih par h
Post je spojen: [time]1250363718[/time]
_________________________________________________
da li na mex1 moze da se steluje sitnije i krupnije secenje ako neko zna molim hitan odgovor
 
Moze, brojem nozeva.Vise nozeva-sitnije, manje krupnije.
Evo mog Petingercica.
2175ls.jpg
 
Ja sam ove godine silirao 40 prikolica silaze veom sam zadovoljan.Silazu stavljam u silos od 10 prikolica ,a ostalo na zemlju !!!
Post je spojen: [time]1253046437[/time]
_________________________________________________
Imam dva silo kombajna mengele i jedan class.Jedan me izdao na 20 prikolici ali nema veze , fna kraju lule podesavac se sjebao i nije mogao da se namesti !!!
Post je spojen: [time]1253046515[/time]
_________________________________________________
kiraj je napisao(la):
Ovog hestona je surak kupio.Cena 4 junice +500 e.
4k8rx4.jpg
pa jel radi ovo cudo ?
 
Radi i to jako dobro.Kupljeni novi nozevi i kontra noz ,ako se tako zove.
 
@ooBelaru952 burazer moj ima mengele nekih 4-5 god. nije imao nikakvih kvarova redovno podmazivanje i ostrenje nozeva tera ga sa 558 i mogu reci da seca bolje od svih ovde sto imaju potingera klas lifam i kron. Reci mi kako tebe sluzi mengele? :D
 
PIFTA je napisao(la):
@ooBelaru952 burazer moj ima mengele nekih 4-5 god. nije imao nikakvih kvarova redovno podmazivanje i ostrenje nozeva tera ga sa 558 i mogu reci da seca bolje od svih ovde sto imaju potingera klas lifam i kron. Reci mi kako tebe sluzi mengele? :D
nije valjda da ide bolje od potingera trojke
 
@MONTOYA koliko fali nozeva na toj trojci na koju mislis :haha:
Post je spojen: [time]1265405039[/time]
_________________________________________________
Kad budes dolazio kod suraka dodji da vidis silazu pa se uveri
 
Nazad
Vrh