Gde kupiti prasad do 15kg tezine?

Nikola.KV

Član
Učlanjen(a)
30 Jan 2010
Poruka
2.746
Lokacija
Kraljevo
Drugar hoce da pocne sa "tovom" prasadi,od 10-ak kg.Posto u nasoj okolini nema te kategorije prasadi za prodaju,da li neko zna gde se ona mogu kupiti?

---------- Poruka napisana 09-11-11 u 18:46 ---------- Prethodna poruka je 08-11-11 at 22:26 ----------

Jel niko nezna (u sta sumnjam),ili me "kulirate"?
 
Prodaju se,odojcad od 8-12 kg.Okolina V.Plane i oko Nisa.Ali me interesuje to "oko".Ovde ima par njih koji kupuju vec godinama,ali neece da kazu gde.
Inace,prodati prase odojce prosek 10kg po 150-160,je ista zarada kao kad prodas od 30kg.Ako neverujes izracunaj.Ali racunaj i hranu za krmace,videces da je isto.
 
Ma, imaju kod nas.
Tj, dodje u Banjane kod Uba ili Draginje kod Koceljeve i bira robu.
Takodje i na Sabackoj i Obrenovackoj pijaci ima dobar izbor.
Samo daljina
 
  • Like
Reagovanja: PKB
Ima ih,kazem ti.Covek kod mene nedeljno uzima oko 70 kom,dovozi mu tip iz okoline Nisa.Ali nece da kaze odakle tacno

I nemoras das mi persiras :osmeh:
 
za takve male nije daleko nista. samo ako ima kod nas to nebi niko prodao ni za 220din
 
Mala kilaze prasadi ima u mojoj okolini....u saraorcima....sad je pijaca utorkom...mada ima sva kilaza ali ima i dosta lakih prasadi gde je prosek do 15 kg....sve zavisi...nije losa ponuda...ima dosta kupaca...
 
Bude u Bogaticu ali je dosta jaka cena.Ovde je svinjarski kraj i ovde dovoze nakupci da prodaju.
 
Okolina Smedereva~Osipaonica.Malo se raspitate i nacicete nekoga od lokalnih mestana koji se bave prikupljanjem malih prasadi(ako kupujete na veliko).Ugrade se 20~tak dinarapo1kg. u cenu(zavisi kako se dogovorite),oni zavrse sve:spricanje,papire i usne marke.Dodjes,platis i teras:osmeh:
 
Nazad
Vrh