Unija plugovi

Pa prika moj takve njive veći nas ni ne vidi za života.Sa 130 ks vuče 4 brazde na toj dubini i pri toj brzini je lepo za videti.Dalje neću pisati....
 
takvu njivu ja i bez raonika bi orao :haha: inace ti zetori su mi slicni ovim novim kinezima,sve nekako izfantazirano taj izgled hauba blatobrani i sve je od plastike,gledao sam na sajmu,nije to bas nesto,ovi stari zetori su majka spram ovih igracaka.
 
takvu njivu ja i bez raonika bi orao :haha: inace ti zetori su mi slicni ovim novim kinezima,sve nekako izfantazirano taj izgled hauba blatobrani i sve je od plastike,gledao sam na sajmu,nije to bas nesto,ovi stari zetori su majka spram ovih igracaka.
Daj nemoj pricati bezveze pa gde mozes stare Zetore porediti sa ovim novim ,novi su usavrseniji i otklonjeni su nedostaci koji su se vremenom pojavljivali.Nisi ti druze izgleda vozio neki novi Zetor pa neznas .
 
Unia xl corn
2qjvgif.jpg


---------- Poruka napisana u 14:47 ---------- Prethodna poruka je at 14:45 ----------

i sa rešetkasrim daskama
qx0y7b.jpg
 
Imam ja Unia Plug sa rešetkastim daskama
scaled.php

Vuče ga Rus 952
Model TUR 100
tri brazde
fiksni zahvat 3 x 35 cm
 
Video sam da 3 brazde prevrtac vuku sa yto 130 ks. Ima li neko iskustvo sa tim plugovima, sa cim se mogu uporediti?
 
Kod nas ima jedan od 4 brazde obrtač, gazda ga hvali a i lepo oranje pravi.
 
Nazad
Vrh