Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A ne dobijes povrat PDV-a od goriva,delova za traktor i slicno ? Za Mindjusara pitanje...
 
@mindjušar
Pošto sam već napisao da nisam zavidan ne bih da Vam gledam poderane gaće i ostalo što Vam fali. Voleo bih da se upoznamo i lično popričamo, razmenimo iskustva, probleme itd... Možda bi bilo obostrane koristi. nikad se ne zna.:cao: Odosmo u totalni:off_topic:. Biše katastrofa.
 
Od naredne godine će se ukinuti obaveza plaćanja penzionog osiguranja kao uslov za ostvarivanje prava na subvencije. Poješću tastaturu ako i to nekom od dežurnih mrguda ne bude razlog za negodovanje.

Ovaj film ime moje još nije snimljen,
U borbi NA-Minđušar podržavam našeg mladog moderatora koji je potpuno u pravu i dobro odgovorio Minđušaru koji počinje pomalo da iritira članove svojim stavom-niko kao ja.Ako si uspeo u životu pusti i druge da uspeju ili se barem nadaju uspehu.I potpuno je u pravu ako vi sa preko 100ha čekate subvencije da bi "preživeli" onda je pecanje stvarno najbolje rešenje i nema jeda.
 
@mindjušar
Pošto sam već napisao da nisam zavidan ne bih da Vam gledam poderane gaće i ostalo što Vam fali. Voleo bih da se upoznamo i lično popričamo, razmenimo iskustva, probleme itd... Možda bi bilo obostrane koristi. nikad se ne zna.:cao: Odosmo u totalni:off_topic:. Biše katastrofa.

Slobodno,kod mene nema tajni

Ja netražim povrat PDVa NIKAD,ali ga neću ni plaćati,zato pravim troška,koji će se i vratiti

Ko me poznaje,uopšte nisam taj tip niko kao ja,ali nedozvoljavam da neko se obraća sa JE.. ČOVEKA itd,i da neko gleda na mene kao na rokfelera,takvi slobodno nek dođu da vide minđušara i masnog,i prašnjavog,i okupanog u znoju,i neispavanog zbog vožnje celu noć po deo u inostranstvo,pa posle nastavi gde si stao,i onda nek izvuku zaključak kakav god žele,"iritiram" ja mnoge,samo kad ja radim takvi se šetaju opušteni,sede po kafanama samo jezikom rade kako nebi nekog preskočili u ogovaranju
 
Ni ovogodisnju subvenciju nismo dobili...
Ko zna mozda do godine ukinu PIO klauzulu,a daju subvencije samo onima koji imaju zemlju na sebi. :osmeh:
 
@mindjusar

Jako je nezgodno traziti povrat PDV-a, posto se ovi iz poreske uprave odmah nacrtaju u dvoristu. Od drzave ko trazi pare nazad taj stvarno ima hrabrosti. Ja sam greskom (mojom) u 2005-oj dva puta zaduzio PDV po istoj osnovi i morao sam da ga platim. Dzabe dokazivanja i ubedjivanja, oni su pisali zakone sebe radi a ne radi nas.
 
Ako se to ostvari to će izgledati tako da će svako registrovano poljoprivredno gazdinstvo dobiti subvencije na tu površinu što je u vlasništvu

Znam,zato i netražim,mada su mi knjige piko-belo,svaka čast mojoj gospođi-knjigovođi
 
Bice valjda do januara 2012?
Svi se nadamo ali niko ne zna tacno. A i sta ce nam pare kad prodju praznici ... :osmeh:

Idi u IMT temu pa napisi za onog 5100 kakav je bio i za koliko je otisao.

---------- Poruka napisana u 22:59 ---------- Prethodna poruka je at 22:58 ----------

Ako se to ostvari to će izgledati tako da će svako registrovano poljoprivredno gazdinstvo dobiti subvencije na tu površinu što je u vlasništvu
Pogodi ko prstom u pekmez.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh