Ursus

Necete poverovati kako sam prosao danas! Vec sam se uplasio da je otisao zaptivac glave! Kad sam palio traktor pojavila se voda na auspuhu! Kad sam poceo da rastavljam tek onda sam shvatio sta se zapravo desilo! Cev koja spaja filter vazduha sa usisnom granom se cesala o hladnjak i probusila se! A probusio se i hladnjak i u radu je vakum iz usisne grane usisavao vodu koja je curila iz hladnjaka! Pre par dana sam primetio da nestaje voda iz hladnjaka ali nisam znao sta se dogadja jer nekaplje nigde a i motor radi kako treba! A evo sta se desilo:
Slika337.jpg

Slika338.jpg

Slika339.jpg

Slika340.jpg
 
Ma cuti dobro je! Ovako malo lemilica i malo oksiacetilen i popravljeno! A da se iskrivila glava bilo bi 3 dana posla!
 
Auuuu! Svaka cast majstorima! Samo jedan detalj nije kako treba! Farba za felne se pravi tako sto u kilo bele stavis pola deci oker zute! Inace uradjeno prva liga!
 
bas je super ovaj video bas takav ursus 1614 ima moj ujak isti takav samo na njemu pise zetor ali masina od traktora i svaka cast majstorima koji su ga tako lepo sredili :ppozdrav: ::svaka cast::
 
Stvarno urađeno frofi .
A Dajcove radi neki tip u Bečeju , komplet remont , farbanje ...
 
znam orao je 200hektara za 7 8 dana neprekidno sa cetvorobrazdnim plugom u drugom stepenu prenosa i naravno imao je nekoliko vozaca koji su se menjali i tako su orali.. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh