Ursus

covek prodao c355 za 2000e i sad uzeo t40 grdno se pokajao,traktor mu treba za seno sad mu t40 velik,da mu je vladimirac...
 
U pravu si Kiki, ja sam samo rekao sta je jedina prednost a nisam spominjao mane. Hvala sto si me dopunio!
 
A evo sta radi nosena tanjiraca sa bocnim stabilizatorom kad se skrece sa spustenom masinom! To je materijal 20mm debljine!
 
Šta uradi mityoo ? Mogla ti se popeti na kabinu da je donje poluge uhvatio točak ! :nono:
 
To moj tast tvrdi da nije skretao vec je los letnji put! A ja prosao tim putem kadetom sa 60 na sat.... :sta:
 
Ma da ja dam njemu malo da vari? Pa sutra oci ko krofne! A bas sam sad zavrsio nov deo evo slikica od varenja!
 
A provalio sam zasto se ono pokidalo! Matori je podesavao tanjiracu da vise "radi" tj pomerao je osovine da zaklapaju veci ugao i jednu osovinu je otvorio vise nego ostale pa je tanjiraca vukla ustranu! A kad potone u mekanu uzoranu zemlju i pritom je zatvarao razor pa je jedan deo tanjirace ulazio u zemlju do osovine a drugi je isao u prazno, zbir bocnih sila je bio prevelik i rezultat je ocigledan!
 
Znači pre otklanjanja kvara ide dijagnostika . Bez nje se džaba otkloni kvar opet se pojavi ! :haha::cao:
 
Nazad
Vrh