Ursus

svaka cast na sredjenosti i ulozenom trudu,milina sesti i voziti ga,da sam ja to radio i ulozio toliko truda u njega da bi tako lepo izgledao ja ga nebi mogao prodati nema sanse,srce bi mi puklo,makar leba neimo jesti,ovo je milina kupiti ovakav traktor
 
pa ja mislim za oko 1500-2000 jevra.
meni je drugar nudio pre 3 god. C 360 za 1200 E ali bio je totalno zapusten nije bio paljen 5 god trebalo je raditi motor,menjac,struju,stavljati nove gume,menjati stakla na kabini i ofarbati ga.
 
Bio jedan 360 za 2000 Ali je bas bio groblje! A jedan je prodat u super stanju za 2900
 
nije skupo..drugar danas prodao fergusona, s jednom copavom gumom, i jos nekim sitnicama za popravljanje za 2000 evrova..
bez kabine!
 
Uspeo sam da popravim multipower na 914! Nije bilo nista pokvareno nego su majstori lose sklopili traktor! :udri: :udri: A ja ga dosad nisam otvarao pa nisam video sta je problem!
 
mityoo je napisao(la):
Uspeo sam da popravim multipower na 914! Nije bilo nista pokvareno nego su majstori lose sklopili traktor! :udri: :udri: A ja ga dosad nisam otvarao pa nisam video sta je problem!

Pa ti si jaci od svakog majstora.Bravo care. :D

Sta ces kad imas PRAVI traktor :ppozdrav:
 
Samo se spremi da ces biti mastan do ramena! Inace nema nista od zanata! :cao:
 
Jos nije zavrsio svinjokolj od juce ujutro... Tako da sa njim nisam nista uspeo da sredim ali sam nasao 3 jutra u lapu zemlja u parlogu vec 5-6 godina a izdaje na duze vreme! Pa cu ici koji dan da orem...
 
Nazad
Vrh