Ursus

@branko
zavisi od godista,od 10-12000e 88-92,a jedan covek je imao 98 ko tambura model 1234 zovu ih bizon 120ks,stvarno metak i trazio 18000tisuca hiljada,dosta su trazeni ti 120ks i teze ih je naci
 
Hajde mi reci tvoje mišljenje.
Imam mogućnost da uzmem remontovanog sa garancijom za nekih 12, možda 13 hiljada.
Vredi li da o tome uopšte razmišljam?
 
Hvala Čugi, to i ja mislim, ali mi je nekako lakše da prelomim nešto kada o tome čujem i mišljenja drugih.
 
mislim isto da vredi s obzirom da imas garanciju,koja godina i model i gde ako nije tajna,u mom kraju je covek iz hr uvozio i tegistrovao na izjavu 96-98 godista 120ks zavisi od guma i motocasova oko10-13000e 98god.dobra cena al izjava je........mutna rabota,mada je drzava zabranila od 2009 uvoz i rgistracija na izjavu,malo sam se plasio da neostanem kasnije bez tog traktora
 
Nemoze vise na izjavu! A vredi 12000 ako je u dobrom stanju! I samo ulozis 500-800 evrica da nabacis turbo i imas makinu od 160 konja!
 
Istorijska retrospektiva Ursusa.

[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=6KzliUCDgwg[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7bIjio71oyA[/youtube]
 
Sosara je upravu! 560 cu odvuci da vozim u rikverc i bez ukljucene prednje vuce :ppozdrav:
 
da hocu turbo od 160ks vec bi ga odavno imao,samo bez turba 6-tak redni 120ks,nista vise,nikakve budzevine kad imas da biras hoces ili neces turbo, sto bi uzimao 120 i na njega stavljao turbinu kad te vec ceka 160ks samo da sednes u njega
 
Ma ja to kazem da ako uzmes 120 pa ti kasnije to postane malo da nemoras da menjas traktor vec kupis ORIGINALNE rezervne delove i samo ih namontiras! Priznaj da to nije budzotina! A moje misljenje je da ako imam dobar ocuvan traktor necu da ga menjam ako mogu adekvatno da ga adaptiram za moje potrebe! :osmeh: :ppozdrav:
 
Pa ja do juče nisam znao da je ursus uopšte traktor.Da nije ovog foruma ni sad ne bih znao.radim u silosu kao laborant 6 godina i ja ta čuda nikad nisam video.
 
ma nije budzotina kad stavis sve ok,nego sam mislio zasto se igrati kad vec ima 160ks,samo ceka da izbrojis kes,meni to nije potrebno,120ks taman a i kaze mi covek koji ima 90 120 160 ursus da nije velika razlika izmedju 120 i 160,ovaj mnogo vise srkne goriva a neuradi toliko koliko bi trebao spram potrosnje i snage plus sto ima brzinu manje od 120ks,i onda kaze jedna mu teska druga mu vec prelagana,neznas kojom ga voziti,tako da mi je toplo preporucio 120ks a to su mi barem jos pet ljudi rekli koji imaju oba modela,i jos sto na 160ks vec moras mnogo masina dodatnih kupovati razumes,sve to jedno drugo veze,drugi plug setvospremac tanjiraca itd........a za 120 sve to imam vec..... :cao:
 
Nazad
Vrh