Ursus

ako salta hladan dobro mora i vruc,najverovatnije imas neki mali problem oko kvacila kad se ugreje korpa i lamela,nesto neodvaja bas najbolje pa te gnjavi i zapinje,vreme ce pokasti svoje
 
92god.

ne znam.kolega u Bogojevu ima isti Ursus ko ja i stavio kvacilo od Crystala na njega.ma da ista ta prica
 
914 i vuce 4 brazde? koji je to plug? koliko coli? Mora da imate laku zemlju!
Mom je motor radjen prosle godine! U transportu repe mi pukne hilzna 4. cilindra i udje voda u kompresioni prostor,izdere klip, polomi karike.... I onda odma opicimo komplet generalnu i ceo motor uradimo za turbo opciju, samo jos da kupim turbo i regulator obrtaja za bosch pumpu za turbo!
 
trobrazni leopard cetvrta je home made od caletog IMT-a.Cisto za probu.Da vidim kako se ponasa.
 
Dobro si se setio a ne odma novog Vogela pa kad se traktor usere od muke onda gledaj sta ces!
 
koliko znam ,nema na prodaju.ali tu sam,znaci cim budem nesto saznao javit cu :osmeh: :cao:
 
Pa kod nas Belarus 102.5 vuce 4 brazde onda valjda mogu i ja?! :osmeh: :osmeh: :osmeh:.I sve sam uzorao srecom bez kvara i to da jos dodam
 
Zavisi i od godista i od stanja ali ovi ispod 10000 su uglavnom krsevi koje mnoooooooogo treba popravljati da budu kako treba!
Ja orem sa leopardom 3x14" i nemam maltene ni trunke viska snage u 4 sporoj! A o banatu da ni nepricam! Kiki je postavio YT u temi oranje pa pogledaj sta se tamo zbiva!
 
Znači da 12000 ne bi bilo previše za generalno sređen Ursus od 120ks?
I još bi dobio garanciju.
 
Nazad
Vrh