Cene junadi i gotovih bikova

Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Ja sam juce prodao 8 kom 605 kg tezine po 1.85 evra , pare na vagu
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

@ farmil Blago li se tebi i svaka cast
Ja sam danas tovario 9 kom prosek 530 kg po ceni od 1.7 i to jedva na misice jer sam morao uzeti i telad isto 9 kom po ceni od 450 eura e sad imam jedno 6 kom koji imaju oko 140 kg i 3 kom. su tu oko 120 kg. Mada ovde i dalje nakupci placaju 1.6-1.65, ali eto u menjazu ide malo bolje mada sa covekom radim vec 10 godina sigurno pa valjda imam malo povoljnosti
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

matijević plaća simentalce 150din a holštajne i junice 140din.to su cene od petka,
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

to su cene industrije mesa matijević iz novog sada
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Zoran Kostović je napisao(la):
Kod nas je takođe 1,7eura, pare na vagi...

Pa kad je kod vas 1.7 onda sta mi ima da trazimo jer kod nas dolaze iz vase okoline da kupuju bikove, ja licno mislim da ce se bikovi drzati jos jako jako malo i kraj
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

bikovi padaju ,a neznam zbog cega , kad cene stocne hrane idu brzo nagore, evo danas dolazili pazarci nece vise od 1.7 da placaju, a pre par dana su placali 1.8
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

ma 1.7 i nije tako lose , ne ka ze da je dobro, samo da ne ode jos ::lose:: inace preguracemo i ovo
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

cao!za koga moze da se prodaje bik 1.klasa??ko moze da mi daje neki broj!tu u vojvodini slabo se prodaje!!hvalaaa
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

grunt ako misliš samo pašom da ih hraniš onda ti se ispalti, uslovno ako te telad ne koštaju ništa inače :nono:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Ja sam jedino tako uspeo da ih unovčim da sam zvao mesara i rasprodao meso... Kad je simentalac bio 160 din. nudili su mi za holštajna 90-100 dinara ::lose:: ::lose::
Za jednog nije problem ali držati 10 i više komada je problematično tako prodati...
 
Nazad
Vrh