Cene junadi i gotovih bikova

Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Ne slazem se bas sa vama to je pre stvarno bilo tako, ali sad po meni vise nema pravila
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Onda ces ih opet prodati po 2 evra,nema krize,samo zavisi koju kolicinu junadi imas?
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Danas prodao bikove po 1.75 utovar do nedelje.Cinimi se da je cena ne ocekivano u padu.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

A dali neko uopste ima predstavu, koliko je cena krava na kilo , koje su za klanje? (za preradu) Kod nas u Sumadiji je jako slaba ponuda (nemaju domacinstva ni zivinu, a kamo li krave)
Ide vasar u Rumi, mozda tamo i bude nesto, nego nemam pojma o kojim se ciframa radi? Dali ide na kilo ili djuture?
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Danas prodao bikove po 1.75 isplata odmah.prosek 646kg bili u tovu 12,5 meseci. ::novac:: ::novac::
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

u sredu utovario kravu 120 din. i kalo 3%
Post je spojen: [time]1257244257[/time]
_________________________________________________
danas prodao bika cena 160 din. pare na vagi :cao:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

kod mene skoro niko ni ne dolazi jedan sto je bio daje mi 1.6 za bikove i kaze da moze da mi donese i telad od 120 kg za 500 E, pa jel on lud ili sam ja lud pa nerazumem
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Taj nije normalan.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :zli: :zli: :zli:Koliko onda izađe kila tog teleta??preko 4 evra.Ala je taj nenormalan. :haha:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Citam vase cene, p ami nije jasno, sta se desava. Meni za junicu, simentalku od 550-580 kg,savrsenih buteva, daju 130 din/kg. Jedino nema ONO med nogama da ne prodje kao bik, a samo te pare. Jel to pala cena ili sta se desava?
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

šure je za bika dobio 150din ,a za junice 140din ,pare na ruke .navodno je kod matijevica mogao dobiti vise 10din ali treba platiti prevoz :sta:
 
Nazad
Vrh