Cene junadi i gotovih bikova

Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Gde se nalazi Tasmanija. Ko placa 1.85e, jel moze neki kontakt?
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

MONTOYA je napisao(la):
Rodja je napisao(la):
bikovi (simental) 1.85e ::svaka cast::,hajde (bar) 2.00 e pozuri.da i mene :cool::Idemo gas i polako!
ko je kupac?
Juce me zvao tikin sto kupuje za Ljubisu i na ne gledane bikove daje 1.85!ko mu je rekao da ja imam -neznam! ,,TASMANIJA"-Klenje-opstina Bogatic-MACVA! :ppozdrav: :cao:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

SRBIJA OSTAJE BEZ MESA I ŠEĆERA!

(41) Send to friend Print Sreda, 12. Januar, 2011.| Autor: Ekipa Kurira

Tržištu preti nestašica mesa, zbog uništavanja stočnog fonda, i šećera, zbog prekomernog izvoza. Nadležna ministarstva o tome nisu obaveštena, a proizvođači prete da će već u martu poklati svinje jer nemaju računicu da ih gaje!

BEOGRAD - Srbija ostaje bez mesa i šećera! A nadležni ne znaju ništa o tome!
Mesa nećemo imati već od proleća. A kolače, džemove i slatko moraćemo zasad da zaboravimo. Istovremeno, stočari i veliki proizvođači mesa očajni su zbog katastrofalnog stanja na tržištu - male cene žive vage stoke i ogromne cene stočne hrane. Nikom se ne isplati da gaji svinje. Čak će i ogromni „Matijević“, koji se trudi da na tržištu bude najjeftiniji, poklati svoje svinje već u martu, dok „Karneks“ „može da prebrodi ono što dolazi, ali uz velike troškove“. A mali uzgajivači ne znaju kako dalje.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

ja imam sestoro bikova za maj mesec da prodam valja ce da idu preko 2 e
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

nek ti je sasrecom :ppozdrav: ali ja se nabi mislio na 1.85 ako se moze dobiti.
Post je spojen: [time]1294867262[/time]
_________________________________________________
no cinjenica jeste da bikova nema,kod nas u selu za trecinu sigurno smanjeno,mozda i vise.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Janko Nj. je napisao(la):
SRBIJA OSTAJE BEZ MESA I ŠEĆERA!

(41) Send to friend Print Sreda, 12. Januar, 2011.| Autor: Ekipa Kurira

Tržištu preti nestašica mesa, zbog uništavanja stočnog fonda, i šećera, zbog prekomernog izvoza. Nadležna ministarstva o tome nisu obaveštena, a proizvođači prete da će već u martu poklati svinje jer nemaju računicu da ih gaje!

BEOGRAD - Srbija ostaje bez mesa i šećera! A nadležni ne znaju ništa o tome!
Mesa nećemo imati već od proleća. A kolače, džemove i slatko moraćemo zasad da zaboravimo. Istovremeno, stočari i veliki proizvođači mesa očajni su zbog katastrofalnog stanja na tržištu - male cene žive vage stoke i ogromne cene stočne hrane. Nikom se ne isplati da gaji svinje. Čak će i ogromni „Matijević“, koji se trudi da na tržištu bude najjeftiniji, poklati svoje svinje već u martu, dok „Karneks“ „može da prebrodi ono što dolazi, ali uz velike troškove“. A mali uzgajivači ne znaju kako dalje.

ljudi opusteno, hvala bogu imamo sposobnu vlast, snaci ce se oni nekako.. ako nista uvesce nam svinjske glave iz brazila!! ili cemo preko kosova dobiti meso extra kvaliteta iz eu jedino je problem sto mu je malo prosao rok al malo se duze iskuva i bude extra.. :haha:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

dragansavin je napisao(la):
imam 8 bika sad za prodaju koju cenu da trazim za sad dobijam 1.75

Druze sacekaj jos malo, bice cena ali ako moras ispod 1,85 e nemoj da ih dajes.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Trazi 1.9,pa ako nece onda ispod 1.85 nista
ako nije nuzda sacekaj jos malo
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

I ja imam 12 -pa cekam.ovde je vec cena 1.85.(vezani)!strpljen-spasen .Srecna vam nova! :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

neznam ali te cene sto mi preporucuje te ovde u mom kraju za sad nemoze da se ostvare ja sam trgovao veceras po 1.8 kaparisani
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Danas matori pričao sa mesarom,kažu idu 1,85 i više.(kaže nema bikova) :D :D :D :D


OOoooooo da i nas malo sreća krene. :bravo: :bravo: :D :ppozdrav:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

I meni se to svidja ali postovi koji imaju samo smajlije su nedozvoljeni i za brisanje!!
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

jel ima neko pojma koliko se kreću junice 8 meseci steone imam jednu za prodaju pa me zanimaju cene
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Juče sam na komšijinu molbu pozvao prijatelja, inače švercera po profesiji. Kaže da jalove krave plaća od 0,7 do 1,1 evro u zavisnosti od kvaliteta.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Dobra jalova krava plaćena 1,30e :D
kupac klanica Djordjević S. Palanka
 
Nazad
Vrh