Cene junadi i gotovih bikova

Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

515 kg prosek. a dao sam ih Edinu i Enesu iz Novog pazara ako si cuo za njih
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

imate li neko iskustvo sa firmom union-mz iz pozarevca u otkupu i placanju bikova
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

sto se tice svinja i prasad stvarno nisam gledao ali znam da je kod mene pre 3 dana bio utovar po 140 din.Bikova na vasaru nije bilo bar ja nisam video inace pisao sam da sam ja prodao za 1.7
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

cukaneca je napisao(la):
imate li neko iskustvo sa firmom union-mz iz pozarevca u otkupu i placanju bikova

Ono sto se dogovoris postuju uvek veoma korekni u izvrsavanju dogovora i placanja , cene su im malo mize ali sigurnost im je za desetku
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Šta je kod vas s bikovima? Ovdje neke priče da ih ima puno, ovo-ono pa cijena 1.7 ::lose:: a i na pijaci u srijedu ih bilo more...
Otac još uvjek dobiva kod svog mesara 2.1 samo je pitanje dokle...
Inače ovdje ovi nakupci jedu govna, kao turistička sezona prošla (i bila loša) a non-stop perjaju za jadran...
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

ima li negde neka cena za bikove ovih dana.suska se da ce ici gore a nikako da se to i desi.treba da prodajem a ne znam da li da cekam jos ili ne
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

kod nas u macvi cena 1.85 ali kaze da ce brzo doci do 2 evra samo polako
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Moj ti je savet da ne cekas februar,to je mrtav mesec za prodaju niko tad ne trazi junad,kraj decembra je zadnji termin za prodaju tako kazu iskustva prethodnih desetak godina.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

b92miki je napisao(la):
Moj ti je savet da ne cekas februar,to je mrtav mesec za prodaju niko tad ne trazi junad,kraj decembra je zadnji termin za prodaju tako kazu iskustva prethodnih desetak godina.
bas tako.ako ne stignu u decembru onda ih soliraj za pred vaskrs.
 
Nazad
Vrh