Cene junadi i gotovih bikova

Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Izvinjavam se unapred ako je pitanje offtopic,ali na neki nacin ima veze sa temom.
Koliko otprilike kosta vaga za merenje bikova,recimo nosivosti do 1000kg?
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

bojanh66 je napisao(la):
Izvinjavam se unapred ako je pitanje offtopic,ali na neki nacin ima veze sa temom.
Koliko otprilike kosta vaga za merenje bikova,recimo nosivosti do 1000kg?

oko 600 eura
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

dragansavin je napisao(la):
KishRobert je napisao(la):
nije to dobro,te nakupce govnjivom motkom treba razjuriti i najuriti.

Robi slazem se ja sa tobom da treba tako ali kome prodati onda bikove, i ja ih isto ne volim ali u takvoj smo situaciji da nemamo kome ih prodati. Ja sam pre 3 dana cak imao proveru vet. inspektora koji nas je davio 6 sati, to znaju da posalju inspektora(mislim na drzavu) a neznaju da nam pomognu da kupimo telad i da posle prodamo bikove

zbog cega ti je bio inspektor leba ti,sta ima da proverava?
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

eh sta je bio desilo mi se da sam imao tele sa kosova(imao usnu markicu sa kosova) gde se mi stalno prsimo mislim drzava kosovo je srbija a inspektor dosao da mi uzmu tele da ga nose u NS u karantin na ispitivanje 6 meseci sve o mom trosku, e povodom toga je bilo cerupanje citavih 6 sati, nisam zavrsio rec Kosovo je srbija pa sta ih briga i ako je sa kosova zar to nije nasa zemlja? mada je tele vec bilo vraceno zamenjeno za drugo kad je on dosao ali videcemo sta ce biti kada dobijem resenje, uglavnom pisacu vam
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Ma druze ovo ti je bagra od drzave. Ko te je ocinkario za tele:haha:
Post je spojen: [time]1291319095[/time]
_________________________________________________
Od koga si ga kupio??
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

nesme da kazem od koga sam ga kupio, ocinkario me nas veterinar kad je bio da radi program mera navodno nije mu bilo jasno zasto na markici pise KS umesto RS pa da proveri u bazu sta se desava
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Naće oni poreklo,oni kada se vežu,ko pijan plota :udri:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Svatam muku ali ovo je tema o cenama. :off_topic:
A novi član neka se predstavi kako treba. :ppozdrav:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

dragansavin je napisao(la):
eh sta je bio desilo mi se da sam imao tele sa kosova(imao usnu markicu sa kosova) gde se mi stalno prsimo mislim drzava kosovo je srbija a inspektor dosao da mi uzmu tele da ga nose u NS u karantin na ispitivanje 6 meseci sve o mom trosku, e povodom toga je bilo cerupanje citavih 6 sati, nisam zavrsio rec Kosovo je srbija pa sta ih briga i ako je sa kosova zar to nije nasa zemlja? mada je tele vec bilo vraceno zamenjeno za drugo kad je on dosao ali videcemo sta ce biti kada dobijem resenje, uglavnom pisacu vam
nemogu da ti ga uzmu na 6 meseci,nisam siguran da li je karantin 14 ili 21 dan i vadjenje krvi i to o trosku drzave,ne placaj nista
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Danas mi davao lik,lokalni mesar 160din.za bika,i to onako bahato se ponasao kao extra roba je 170 din. umalo da ga isteram napolje iz dvorista :zli: :zli:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

jedan moj drug što se toga tiče je najpametnuji,
on ih na kapiji od dvorišta pita koliko plaćaju,ako mu približno odgovara pusta ih da gledaju bikove a ako ne vraća ih sa kapije,koji će mu krasni u štali.....
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

tako je i jedan moj stric iz familije

doveo komsija kod njega neke cigane, a on ih na kapiji pitao koliko placate, kad su mu rekli on ima odgovori - momci kapija je tamo, a ti komso ajde na pice :haha: :haha:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Vojo u temerinu placa 180din za simentalce ,radi mislim za firmu kolbis!
 
Nazad
Vrh