Cene junadi i gotovih bikova

Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

kod vas neznam ali kod nas za junicu od 500kg jedva dobijas 550 evra
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Danas mi se desila jedna zanimljiva stvar. Jedan vlasnik kasapnice iz Palanke me je zvao i pitao za bikove. Ponudio mi je celih 1,5e i normalno dogovor nije pao jer će ipak morati da keširaju malo više. Zanimljivo je to što nisam 'izjavio' prodaju bikova a on traži i pita. Dve su mogućnosti 1-nema ponude pa juri da nadje 2- cena će ići gore pa žuri da kupi
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

ako nema stoke - ponude onda ce cena morati gore za ono malo sto je preostalo sto je dobro

ako ce cena gore opet dobro

al po meni stoke nema, kravi ipak treba tri godine da poraste i ko ih jednom unisti ne vraca se ponovo u govedarstvo
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

pre će biti ovo prvo-to ti je dobra cena kod nas su 1,3
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Otišla malopre krava lepo debela po ceni od 1,1e za 1kg. kažem ja da ide lagano. Oko 15 avgusta se uvek lomi cena, ako krene nagore biće super.Nažalost postoji i druga varijanta, koja se nadam se neće desiti.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Uzeo sam kaparu a u ponedeljak dolazi da tovari. Moja procena je da ima preko 700kg.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

koliko je stara krava?

jel je muzes i dalje ili si je zasusio?
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Da li je neko bio na Tresijama 2 avgusta?? Dobih neproverenu informaciju da su bikovi bili 1,8e. Može li neko da stavi cene sa pijace u Požarevcu?
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

ja sam isto dobio ne proverenu informaciju da su u badovincima placali 1.8e
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

E evo jutros definitivno potvrda cene, bikovi kod mene cena 1,8 evra za jedan kg žive vage. Veoma brz skok govori da to verovatno nije kraj, mada sam spreman da ovu turu dam i po toj ceni :D
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

dobro je,ako je tako! :D Jel bilo prodaje po toj ceni?
 
Nazad
Vrh