Cene junadi i gotovih bikova

Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

apsolutno se slazemo,u mojoj kuci se tove bikovi odkad znam za sebe samo sto je to nekada otac radio samo od svojih krava a ja sada to pokusavam da radim malo savremenije i u vecem obimu u planu mi je i podizanje objekta sa kosim podom ovog leta.ja isto tako da mi nije bikova tesko da bih kupovao masine i napravio kucu pa zato i govorim ovce su mi hobi i sluze mi za kosenje a sa bikovima se trudim da zaradim koji evric i normalno sto se jeftinije uzmu telici tim bolje.nego kakva su vam iskustva u prodaji istih ili bolje da kazem u naplati.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

pa ja za sam za sad dosta dobro prolazio sto se tice prodaje i para nisam imao nikakvih problema, cak sam se pre par godina i bavio vodjenjem nakupaca po selu.bila lepa zarada 5 evra po komadu napunisi kamion 15-16 kom. pa ti vidi, i ovde kod mene u selu uglavnom dolaze isti kupci tako da vec znas ko je kakav mada opet napominjem da kod nas isplata ide na ruke, postavicu vam par slika sa letosnjeg utovara
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Ako imate problem sa kupcima, onda vam mogu preporučiti ovog mog poznanika koji je dobavljač krupne stoke za Karneks.
Plaća odmah prilikom utovara.
Ako ste zainteresovani, pišite mi na PP.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

reci mi kako placa dali i dinarima ili evrima i dali bi on dolazio u S.Crnju a mozes da mi posaljes njegove podatke
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

@dragansavin
Plaća odamh i to u evrima.
Poslaću ti njegove podatke na PP.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

mogli ste otvoriti temu o utovaru stoke u kamion :cao: ovde bi ipak trebalo da su cene i njihovo kretanje kod onog matorog zaharija u nedelju bese zanimljiv prilog o tovu junadi ako se dobro secam covek je iz zablja i ima ogromne objekte za tov koji zvrje prazni + veliku kolicinu hrane ali nema novca za kupovinu teladi banke ne daju :zli: da li neko zna koje su cene teladi u okruzenju i da li postoji mogucnost uvoza
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Uvoz i izvoz zive teladi i bikova je zabranjen ,zvanicno, zbog navodno neuskladjenih veterinarskih propisa sa EU ,a u stvari zbog monopolista, jer je unosnije uvesti smrznuto meso S kategorije nego stimulisati sopstvenu proizvodnju.
Najbolji posao u EU i okruzenju je tov bikova, pa su svuda telad za dalji tov skupa /npr. Rumunija 4e + svi ostali troskovi /.Cena bikova za klanje je 3-4e kg.Zato kod nas cveta crno trziste.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Ljudi koliko budete "dobri" ? Recimo kupite tele , a prodate bika. Koliko koje hrane treba recimo na dan ili nedeljno .
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Za telad ne znam, jer ih ovde i nema, al' bikovima ista cena 1,8evra/kg. ::lose::
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

i kod mene isto tu oko 1.8-1.9. Mada mi komsije prodao po neverovatnoj ceni 2 kom. za celih 950 evra :sta: :udri: Mada kaze da su losi, ali su to bikovi oko 400 kg prosek i kod njega su 1.5 godinu, pa moja telad od pre mesec dana 2 kom vrede sad 1000 evra
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

e zato ja ljudi ne smem da kupim telad po ovoj ceni sta nam se sve desava u zemlji da li ce uopste neko kupovati bikove sledece godine i po kojoj ceni.kupio sam nekoliko malih starih dve nedelje jevtino placeno pa sad sta bude malo vise muke i rada al bar je zima ima se vremena
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

u kruševcu pazarci što voze za crnu goru plaćaji 2,05-2,10 slobodan tov do 550 kg ne stariji od 12 meseci a pre dve nedelje je bili 1,8 do 2 eura. sada plaćaju odmah i stalno traže jer nema mnogo junadi
::traktor::
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

dajte malo cena stoke kod vas ovih dana treba da prodajem bikove pa poredjenja radi...
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

moj komsija je danas tovario 2 bika i dobio 1.7 E :udri: ::lose:: i uzeo 2 teleta po 450 E komad. Lose nam se pise bikovi padaju a telad stoji cena
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

1000€ za 10 meseci , a uz to pojedu i čitavo čudo hrane .
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Braca djurdjevic placa 3,1 na liniji klanja toplu polutku.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

koliko su teški bili.
Post je spojen: [time]1250705897[/time]
_________________________________________________
i kome si dao. :cao:
 
Nazad
Vrh