Cene junadi i gotovih bikova

Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

ja koliko sam upoznat, ovde niko od ovih sto drze kasapnice ne daje pare odmah vec sve na odlozeno 20-30dan, a neki gledaju da ne plate nikad ::lose:: , osim tog tocila samo siptari placaju odmah
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Cika-jova, ako mislis na Tocila iz America, (Otac ili Junior) onda, znas o kome se radi :sta:
Za Oca ne znam, ali za mladjeg..I, kad je izasao?
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

otac ima dva sina jedan radi sa njim oko stoke, a drugi se tim sportom ne bavi ::namigivanje::
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Danas u Kraljevu:
Telad muska 250 din
Telad zenska 280 din
Junad 150 din
Bikovi 150 din
Krave za klanje 100 din
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

znate li koliko placa mesara matijevic za bikove?posto nisam cuo odavno sta se desava
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Zoran Kostović je napisao(la):
@Trnavac
Nek je sa srecom i da ih dobro prodas (ako je takav plan)! :ppozdrav:

Prodaja sigurno, jer se sprema lova za berach, sad treba svaka parica, kad se plan ostvari, ja castim drustvo!!!! :ppozdrav: :ppozdrav:
P.S: kazu muski kod nas 2,80€
zenski 2,50€ , po kilo,
ma nije dobro ali nije ni lose, bolje nego nista :haha:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

danas nudili siptari 1.6
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

vasar Valjevo juce,prodajne cene
krave 1-1,1 evro
bikovi 1,4
volovi za prsutu 1,6
zenska telad 270
muska telad 310
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

'volovi za prsutu 1,6'
Kakvi su to volovi?? Pretpostavljam štrojeni i stariji po imenici 'volovi'.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

da strojeni,stariji i teski preko 800 kg(mada tezina nije bitna koliko starost,meso ima manje vode).od mladog bika prsut nije ni za k...
zato j e to trazeno bas od ljudi koji se bave prsutarenjem
takodje i bas bas debela krava moze da posluzi
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

dobijam 1.3 eur za bikove u slobodnom tovu, ali mi je to nesto malo, ne znam sta da radim... na osnovu toga sto sam ovde procitao cini mi se da je cena skocila. zna li neko nekoga ko placa vise:haha: unapred hvala
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Miroslave nismo dzabe pričali o stavljanju lokacije koju i kod tebe ne vidim. Moji kupci nisu raspoloženi da idu negde dalje po stoku mada ti mogu poslati kontakte pa ti vidi sa njima. Inače cena kreće nešto stidljivo ali ipak kreće.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

komsiji bili neki siptari juce,kaze daju za simentalca 1.5e a jednom coveku u selu sto ima hereforde 1.6 oba slucaja slobodan tov.znaci da je ipak krenula malo cena.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

cukaneca je napisao(la):
Miroslave nismo dzabe pričali o stavljanju lokacije koju i kod tebe ne vidim. Moji kupci nisu raspoloženi da idu negde dalje po stoku mada ti mogu poslati kontakte pa ti vidi sa njima. Inače cena kreće nešto stidljivo ali ipak kreće.
Izvinjavam se sto nisam stavio lokaciju, odmah cu to postaviti. inace zivim u okolini Zrenjanina. Bio bih ti jako zahvalan kada bi mi poslao kontakte :)
 
Nazad
Vrh