Cene junadi i gotovih bikova

Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Sramota sta nam rade pogotovo za mleko i meso !!!!! ::samo bes::
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

kod komsije dolazili u tri dana 2 kupca, on trazio 1.5e, a oni davali za dva 1.5, a treceg 1.45, nije dao

kod mene dolazio jutros neki deda sto trazi po selu za zensko tele i kaze ovaj sto ga on vodi kupuje ih po 240, a baja dolazio danas i daje 230, nisam dao trazio sam mu 240, a on mi rece da nisam fleksibilan :haha:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

dolazili mi i za jednu kravu , davali mi evro, al rekoh necu da je prodajem dok mi se ne istele za neki dan imam tri grla..

a jedan svercer iz kraja me pitao jel imam neku malu kravicu da ima 10-12l da za sebe uzme da muze, a ja rekoh imam onu prvotelku sto se otelila u 7.5 meseci ima je oko 400kg, jos se nije popravila kako treba, i koliko para - rekoh 500e, a on ijaooooo, rekohmu idi lepo pa prosetaj po okolini kome je zapelo za pare, meni ne zapinje da prodam :cool:

sve sam vacaros i prevarant, al to kod mene vise :nono:, nece moci

a tele neka ga jos neki dan, pa cu da ga isniclam i da ostavim nesto mesa meni, a nesto cu da prodam
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Kod mene bikovi 1,5e. Interesantno da su mi dolazili par kupaca za krave za klanje i nudili 1e a ja tražio 1,1e jer se nadam da se uskoro cena pomeri na gore.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Momci sačekajte malo ako možete,sa 1,3 su se popeli na 1.5 a krave treba da idu oko 70% od cene bikova ali zemlja je ovo Srbija i pariteti su se negde pogubili
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

juce zaklali tele prodavali but sa koskom 700, bez koske 800, ostalo 600,

tele 100kg okruglo izaslo 27.000 i meni ostavio plecku i bifteke - koza pokrila kasapinov rad :ppozdrav:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

siptari dvaput dolazili kod komsije danas i davali mu 1.45 za tri bika u slobodnom tovu, jedan je malo slabiji, a on trazio 1.5, ima li neko neku cenu da mi kaze za bikove i krave :sta:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

1,5e bikovi a krave 1e. Stigli su mi i bikovi a imam i kravu za klanje ali mislim da će morati da mrdne gore cena. Kad dobijem 1,6 i 1,1 onda idu ali šiptarima nikako :zli:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

pare odmah, a ne na vortanje, pretpostavljam?

da ti ne uzima tocilo?
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

da ti ne uzima tocilo?
Ne kapiram?? Inače duže vreme robu ne dajem nikome na čekanje. Što reče jedan kolega može na čekanje dok ga ne izmerimo i utovarimo.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

cukaneca je napisao(la):
1,5e bikovi a krave 1e. Stigli su mi i bikovi a imam i kravu za klanje ali mislim da će morati da mrdne gore cena. Kad dobijem 1,6 i 1,1 onda idu ali šiptarima nikako :zli:
Ma daj , molim te .. :haha: Kao ne bi siptarima dao za pare? A , sto.. Jel` njihove pare ne mirisu? Jos ja ne videh da neko ne prodaje za novac kupcu samo zato sto je siptar... ::lose:: More, dao bi ti ko bela lala , samo samo da je dobra cena ::novac:: :ppozdrav:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Gosn Karaliću, ja se neću raspravljati sa tobom, pogotovo oko ovako nečeg, jer smatram da nisi toliko vredan sagovornik i poznavaoc ove teme a i mene kao čoveka koji stoji iza svake svoje reči kako izgovorene tako i napisane.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

tocilo iz america, ja mislim da je on jedini ovde, a da nije siptar i da placa odmah :ppozdrav:

al kupuje za siptare ::namigivanje:: :haha:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

cukaneca je napisao(la):
Gosn Karaliću, ja se neću raspravljati sa tobom, pogotovo oko ovako nečeg, jer smatram da nisi toliko vredan sagovornik i poznavaoc ove teme a i mene kao čoveka koji stoji iza svake svoje reči kako izgovorene tako i napisane.
Iz istog razloga se necu ni raspravljati sa tobom, jer smatram da nisi sagovornik sa kojim treba gubiti vreme u raspravama, jer si pun neke nedokazane velicine.
 
Nazad
Vrh