Cene junadi i gotovih bikova

Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Ako je prodao Radetu mesaru iz Ivance, pare ce dobiti na sveti nikad :zli:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

ma nije on glup, znas kad je rade dosao da kupi od njega bika, jos je radio slovenac i dogovore se pare na vagi al u komsiluku, pa da teraju kod slovenca
izmere bika i rade izvadi pola para i kaze mu teraj kod slovenca, a ja idem do banke da uzmem ostatak i dam ti dole
a buraz i stric doteraju bika kuci
zove rade posle pola sata i pita gde ste, a oni kazu kuci bika teramo dole kad doneses ostatak para i to u roku od pola sata ili istovaramo bika a tebi pare propadaju, a rade kaze - ne mogu za pola sata moram hitno kuci, ajde za sat - i dodje posle 45 min sa parama :haha: :haha: :haha:

dali onom Bosancu sto je dolazio kod njih pre neki dan - neznam kad bese ima u temi kako su i njega docekali i ispratili
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Bilo bi zanimljivo da čujemo cene bikova i junadi u okruženju. Zamolio bih članove koji imaju info da stave cene iz našeg komšiluka. Uskoro mi stiže tura bikova i ne znam šta da radim? Trgovci, klaničari pa i preprodavci / čitaj- lovci u mutnom/, ne skidaju svoje marže. Njima može samo da opadne promet, dok se sva težina pada cena svali na nas proizvodjače. E sad da imamo udruženje kao što nemamo...??
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

kod mene 1,2 do 1,3e,ima jedna klanica placa 1,4 ali kad im treba oni jave da nosis a to moze da potraje plus jos dva meseca posle cekas za pare.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Ima li kod vas kakve price o ovom izvozu za Libiju
iz mog kraja jedan tovljac koji ima oko 2ooo grla je natovario u luci Ploce na brod 88okom kaze cijena 2e prica kruzi da bi trebalo ici i iz Srbije i Hrvatske e sad moze biti i pusta prica inace kod nas je 1,6-1,8 kako ko koga zaje..be
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

BATONI je napisao(la):
Ima li kod vas kakve price o ovom izvozu za Libiju
iz mog kraja jedan tovljac koji ima oko 2ooo grla je natovario u luci Ploce na brod 88okom kaze cijena 2e prica kruzi da bi trebalo ici i iz Srbije i Hrvatske e sad moze biti i pusta prica inace kod nas je 1,6-1,8 kako ko koga zaje..be
blago se vama kad je kod vas takva cena....ja kad je kod mene 1.8 udaram sve nogama u **greška...
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Kraljevo, petak 2.jul.2010.god.
telad zenska-240 din/kg
telad muska-270 din/kg
junad-140 din/kg
bikovi-130 din/kg
krave-100 din/kg
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

mira je napisao(la):
Kraljevo, petak 2.jul.2010.god.
telad zenska-240 din/kg
telad muska-270 din/kg
junad-140 din/kg
bikovi-130 din/kg
krave-100 din/kg
sramota i propast ::lose:: ::lose:: ::lose::
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

idu gore,danas nudili 1.5
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

TOOOO!! Ajmo, ajde !! I kod mene bili stigli do 1,3e al u sredu mi jedan nakupac reče 1,4 pa mož i 1,5 'ako su dobri'
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Kraljevo, petak 9.7.2010.god. : ::lose::

- Telad zenska - 240 din/kg
- Telad muska - 270 din/kg
- Junad - 140 din/kg
- Bikovi - 140 din/kg
- Krave - 100 din/kg
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Kolika je cena u Vojvodini junadi dali ko zna :sta:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Kolega prošle nedelje dao 4 bika po 130-Matijeviću
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Ma ne trebaju im zato imaju izgovore.UVOZE MESO.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Strasno sraota velika od drzave ::jako_besan::
 
Nazad
Vrh