Cene junadi i gotovih bikova

Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

ja napokon prodao bik :D, 700kg(14) 1074 euro znaci 1.5 kila cena danas
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Kraljevo, 11.jun
zenska telad-240din/kg
muska telad-260din/kg
junad do 300-140 din/kg
krave za klanje-100 din/kg
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Prijatelj pre 3 dana prodao 4 bika simentalca,prosek 615 kg po 1.35evra/kg.Kupci neki siptari i nude mu telad da mu donesu po 320 evra komad.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

e malo i ja da komentarišem sad sam malopre stigo sa balama a imam još sutra da baliram,pre tri dana sam prodo bika oko 600kg za 1.2 bio meles i nikom netreba više im trebaju st krave nego junad a ko ima računicu da hrani za 350e za godinu dana nek izvoli ja sigurno više neću i svinje hranim samo za sebe za kobaje :zli: :udri:umesto da se rashlađuje sa ladnim pivom ja jurim i nedeljom ko ludak :udri:mislim da neću dugo :cao:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

možda ne tako sporo kakve su vremenske prilike i neprilike u regionu za nas što hranimo stoku će biti dovoljno a za ostale neka oni samo uvoze :cao:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Komsija juce prodao 11 kom po 565 kg po ceni od 1.6 za kg.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

imam 20 komada 560 kg dali da cekam jos,kod nas 1.5
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

i ja imam 15 kom i sada su oko 600 kg. Cekacu jos mesec dana pa sta bude
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

nemoj da predju 7/cu.klanicari necu ,samo siptari. ja sam u februaru dao 10 kom 785kg po 1.6.niko od klanicara nije hteo.cekao mangup cenu,a u berbi bilo 1.8 /kratak period 10ak dana .
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

juce dolazio neki bosanac kod mene u komsiluk, burazeru nudili za bika vezanog ima preko 600 kg glatko 1.3 i da skinu 20kg na vagi - nije dao
a u komsiluku isti taj davao komsiji 1.4 za bikove u slobodnom tovu isto su sva tri preko 600 - ni on nije dao

krenula je sezona u CG i zalihe se svakodnevno trose tako da je moje misljenje da cena ide gore najvise za 20 dana i to po mom na 1.8

zivi bili pa videli
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

pozdrav ljudi evo malo da se ukljucim i u ovu temu, kod nas su bikovi 1.5 do 1.6e telad muska 3e zenska 2.7e .
Pa dali neko zna dokad ce ova propast sa bikovima kad ce cijena gore. :zli:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Kraljevo, petak 25.6.2010.god.
telad zenska-240 din/kg
telad muska-270 din/kg
junad-140 din/kg
bikovi-130 din/kg
krave-100 din/kg
 
Nazad
Vrh