Cene junadi i gotovih bikova

Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Nemam pojma vijeruj mi za krave oko 1000kn cca 150 eura po grlu a to je veterinarovo jer toliko ako preob ide kako treba veterinar uzme sebi.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

ja sam trgovao danas prodo bikove po 1.56 u zamenu za telad a telad 400 evra prosek im je 120 kila
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Dragane sa kim si trgovao ,ja imam jednog bika i kravu na prodaju
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

MILOŠ D.T je napisao(la):
Dragane malo si dobio za bikove,koliko su teški bili? :cao:
'ebote bog kad ovako nesto cujem/procitam :zli:... "malo si dobio,puno si platio"
pa mozda nije ni mogao vise da dobije!!!
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

neverovatno kako padaju cene bikovima,u novembru kad sam ih prodavao bili su 1.8e a vidi sa,moj komsija je pre neki dan predavao bikove,jedva je dobio 1.6e....a bikovi su bili prva klasa....strasno
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Moj ti je savet da ne cekas februar,to je mrtav mesec za prodaju niko tad ne trazi junad,kraj decembra je zadnji termin za prodaju tako kazu iskustva prethodnih desetak godina.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Zoki prodao sam ih Milanu iz Leskovca, Milose naravno da je malo, ali veruj mi niko mi nije ni bio ustvari bili neki sipci i davali mi 1.4 bikovi su bili lepi 500 kg u proseku, znam kazaces laki ali staces treba para, semena, nafta, itd...Robi ti si u pravu
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

Kod nas niko živi od nakupaca ne dolazi-Matijević drži monopol
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

MILOŠ D.T je napisao(la):
JEL BI TO TEBI BILO DOSTA?? :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli:
Nemoj tako Milose!!Pa naravno da nije dosta ni Robertu,ni meni ,ni tebi itd.Ali,ajd sad....naduvaj nesto ako ne moze.To kao kad bi sad neko trazio za kukuruz npr.15din...a ne moze.Svi se nerviramo ali jednostavno,ne vredi.E,to je problem koji postoji jedino u poljoprivredi.Neko je to ovde ranije rekao.Proizvedes nesto i ne mozes da utices na cenu :zli: Zato smo mi ovde pa da se pomazemo koliko mozemo... :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

juče sam bio kod matijevića
crni bikovi i cvani holštajn 130 sa pdv
simentalci 140 ili 145 nisam zapantijo tačno
a za junice holštajn sramota me da napisen cenu
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

potvrdjeno malopre klanica kod mene placa bikove 1,6e ajmo,ajde ::svaka cast::
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

cukaneca sta je stobom?jesi uzeo telad ono sto si pisao prosli put? nisi se javljao :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

@cukaneca jel imas broj tel.od te klanice?moze na pp,ja i moj teca bi terali jednu turu nije mi mnogo daleko za 1.6 bi se isplatilo.
 
Odg: Cene teladi,junadi i gotovih bikova

kolega juče prodo(dobio kaparu sutra tovari) 4 junice melezi holštaj i simetalac i 2 bika imaju oko 3100 kg zajedno
3950 eura đuture(bez maranja),I to je prodavo vise od mesec dana.
 
Nazad
Vrh