Okupljanje članova Poljoinfo na Kosmaju 28. avgusta - Velika Gospojina

Maestro

Banned
Učlanjen(a)
17 Mar 2009
Poruka
1.572
Lokacija
skoro Beograd

Obaveštenje
Na predlog grupe forumaša sa poljovašara u Smederevskoj Palanci planira se piknik druženje forumaša (naravno familijarno) na Kosmaju na Veliku Gospojinu, u nedelju, 28 avgusta, počev od 10 sati ujutro.

Tačna lokacija još nije utvrdjena, ali će to biti jedno od uredjenih mesta za piknike na vrhu Kosmaja (sa stolovima i klupama pored glavnog puta).





Za sada planirano i obezbedjeno praseće i jagnjeće pečenje uz solidarno učešće svih prisutnih. Poželjno da svako ponese nešto za piće. Naravno, prihvatljive nove ideje i drugi predlozi u vezi hrane i pića.

Za prijave i sva ostala pitanje oko dalje organizacije obraćati se Predsedniku organizacionog odbora piknika gos'in Todoroviću na pp Dr. levak i već, veoma poznati i izreklamirani telefon potkivača konja, lovca mušica i ostalog: 065-695-3302.

Lepo, veselo, uspešno druženje i nova prijateljstva!

:ppozdrav:
 
Ade idemo na prijave , vi kao moderator napravite listu .
Ja najavljujem svoj dolazak sa porodicom i 2 pecena pileta i pice ( i samo 1 bocu vina)
 
Ja donosim po jedan paket Vranca i Šardonea koje sam već dao na probu nekim članovima foruma. Pošto su ga izreklamirali u Chatu u živinarstvu znači da im odgovara. :ppozdrav:
 
U ovakvim situacijama mi je drago sto sam srecno ozenjen sa vlasnicom dozvole 'B' kategorije. Robins druze, nemoj po karton mnogo je! Kotrljacemo se po Kosmaju nizbrdo.
 
A ko ce mene da pokupi....imam i razanj....a i prase na njemu...:svinja:

Bez brige None, neko dolazi po tebe. Kako sada stvari stoje većina je da se ne peče na Kosmaju (neće da se bakću sa vatrom - lično ja bih veoleo), već da se donese ispečeno, tako da ćeš morati i da ga ispečeš.

Pozdrav momče i sve najbolje!

:ppozdrav:
 
Ako ispeces prase kuci svraticu ja po tebe , ako ga nosis sa sve raznjem onda mora neko ko ima duzi auto jer nemozemo i da obaramo sedista i da se vozimo cetvoro

Ma kakav ražanj, najbolje je i da ga isečeš kod kuće, mada da bi izbegao zezanje mangupa da si "pola poijeo" - celo bez ražnja! :haha:

@Karalic, od 10.00 pa nadalje da se narod skupi.

:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh