Elektro instalacija

Branko kakav kombajn imas? Na sta tacno mislis kad kazes "izolovati kabinu". Cugi ako raspravljamo o necemu stu nije za ovu temu prebaci gde treba :osmeh:
 
Ma imam neki stari MF uskog zahvata, na koji je dodana kabina.
Fino ona dihtuje, ali moram još da poboljšam.
Kada se vrši pšenica i grašak sunce peče jako, pa moraš malo otvoriti prozorče, ili vrata...
A onda kad navali prašina od graška - ubi...
Zato hoću dobro da je izolujem i tapaciram, i onda kada se ugradi klima trebalo bi da bude, nadam se, dovoljna da rashladi kabinu barem na 25 stepeni, i da mi ne meša unutra previše prašine spolja...

To su moje želje a da li će takve biti i čestitke i pozdravi u žetvi - videćemo.
 
Probaj da zatamnis stakla sa folijama mozda ce ti temp. malo pasti u kabini i jedan malo bolji ventilator i bilo bi mozda ok. Sta mislis?
 
Pa, vidiš nisam se setio zatamljivanja stakla sa folijom.
To je možda i najbezbolnija (po džepu) operacija.
 
danger je napisao(la):
imam ja klimu od fiata,malo idem u off al tako pitanje,kupio bas za zmaja pa iste godine uzeo klasa sa klimom i odustao da se bakcem sa tim na zmaju,ako nekog zanima tu sam :cao:

Koliko trazis za tu klimu?
Odakle je ,iz traktora ili auta?
 
hmm koliko ja vidim ovde ce trebati pravi majstor ... da mi to napravi jer nema sanse da cackam oko ovoga da ne bi zajebao instalaciju!
 
To i jeste posao za majstora. Kada jednom postaviš releje, rešio si problem za duže vremena.
 
jos samo da nadjem dobrog majstora ! juce sam kupio prekidac za grejac na vasaru 500 din. a nisam gledao ostale .. kad ono jos dva mi nevaljaju ... ja se smorio ! za pozicije i kratko svetlo i za zadnje farove .... sranje...
MOracu u cantaviru da kupim.... jos dva komada!
 
Nije baš potreban majstor , samo neko ko se malo razume . Nije to tako strašno kako izgleda ! ::pomoc:;
 
prekidac grejaca 500 din :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:,sta se moze kad nas narod navikao samo po vasarima da kupuje,misli jeftinije je
 
Dragane nemoj sam stavljati zovi maistora.Da si blize dosao bi ti ja to ugraditi :cao:. ::namigivanje::
 
ispravljam samoga sebe nije 500 din vec 200 din prekidac!

Pa pricali smo pre o ovome u temi mtz cini mi se . prekidaci se ugreju i deformisu se i nemogu uopste da se ukljuce te je stoga potrebno kupovati nove a sa ugradnjom releja prekidac bi samo imao ulogu da da signal a struja bi proticala kroz relej ..!
@boki
Hvala boki , kao da si mi pomogao :)! bas drugarski gest ... samo sto smo malo dalje !Vidimo se na sajmu u novom sadu i idemo na :ppozdrav: :ppozdrav: ako budes dolazio !
 
Ako znas pratiti 2 zice poslusaj kikija,lako je uraditi trebas samo kupiti jos klesta za stopice i tvrde stopice
 
UF uf .. izaći će te boga i oca skupo ugradnja klime. Kompresor, cevi, ventili, izmenjivač, prepravke. Ne znam koliko si voljan da potrošiš, ali ja sam prošle godine u buldožer ugradio novu krovnu klimu. Električna je i koštala me je oko 1.150e sa PDV-om. U njoj imaš i pravi filter vazduha, koji se samo izduva kompresorom. Poslaću ti sutra-prekosutra slike i www na kome možeš da pogledaš ponudu.
 
genic je napisao(la):
UF uf .. izaći će te boga i oca skupo ugradnja klime. Kompresor, cev

To su nove .Polovne su mnogo jeftinije,a sve cu uraditi sam,tako da ce biti jeftino,koliko ona vredi leti
 
Nazad
Vrh