Hattat

sremac88

Član
Učlanjen(a)
24 Sep 2010
Poruka
1.543
Lokacija
Irig
2hgg1zb.jpg

http://www.hattattarim.com/uploads/products_d/bahceingilizce.pdf

2072ipe.jpg

http://www.hattattarim.com/uploads/products_d/conpactingilizce.pdf
 
Poslednja izmena od urednika:
Ako se pogleda njihov sajt vidi se da sklapaju neke modele Valtra traktora i malih vocarskih Ferrari traktora to bi valjda trebalo da je garancija kvaliteta a i Perkins motori se ugradjuju u njih.Sto se tice dizajna ja bih rekao da su dobri s obzirom odakle dolaze, a cena kod nas jos nije poznata od septembra ce ih uvoziti jedna novosadska firma.
 
To su Turci jel? Kad si već postavio temu mogao si reći i po neku reč.
 
Hattat je dio Hema korporacije koja proizvodi traktore od 1976/1980 i to po fordovoj licenci do 1992g. , kasnije su nesto proizvodili u suradnji sa JD a od 2001 su prodavali univerzale pod svojim imenom. Ovi novi njihovi traktori su manje vise isti (mehanicki ne fizickim izgledom) kao i armatrac tj. koriste iste motore (perkins) i iste transmisije ZF T-537 (16/8 brzina) ili Carraro T 506 UP (12/12 brzina). navodno da od 2008 godine proizvode Valtrinu A seriju , sto zastupnik Valtre za hrvatsku opovrgava i neke modele MF-a koje je prije proizvodio Uzel. Inace sama korporacija proizvodi transmisije i diferencijale za vojna vozila ( tenk M60 i transporter M113) ali i za neke gradjevinske strojeve te za traktore stare MF transmisije 8/2 koje se koriste za jednostavnije modele namijenjene siromasnijim trzistima. Zastupnici su i ferrari traktora za tursku koje prodaju pod svojim imenom.
 
Postavicu detaljne slike za 15 dana kad se moj drugar vrati iz Turske otisao je u njihovu fabriku na neku specijalizaciju posto treba da ih odrzava kad pocnu kod nas da se prodaju.
 
Evo par slika bice jos za koji dan

14dq0pv.jpg

qnme68.jpg

6t3g1w.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Nekoliko slika sa slobodne carinske zone u Novom Sadu.Model A110 sa vazdusnom instalacijom i klimom kosta oko 29000 evra sa pdv.

156v8rr.jpg

2cro9xi.jpg

2e2o6zb.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
mozda je cetvrtak :sta: al ove palije su prevelike, za meh reverzer i gas sta li je vec, ko armaturu da su zaboli :osmeh:
 
koliko sam vidio u prospektu radi se o perkinsovom motoru 1104 znaci cetiri cilindra, osim ovih nekih gore spomentih nedostataka , nadodao bih jos i tezinu je mislim da je nesto malo vise od tri i pol tone premalo za traktor od 102 ks .
 
mozda je cetvrtak :sta: al ove palije su prevelike, za meh reverzer i gas sta li je vec, ko armaturu da su zaboli :osmeh:

Sa desne strane ta narandžasta ručica je ručni gas, a sa leve strane je uključivanje kardana ( kvačilo kardana), a pored sedišta sa desne strane se bira brzina okretanja kardana ( 540/ 1000 ).
Pitaj za još informacija.
Pozdrav
 
Pa ovaj hatat je original polmot! http://supertraktor.pl/20.2,informacje-o-pol-mot-h.html Ne mogu da nadjem slike sa proslog sajma.... Tamo imam uslikanog polmot-a. @peravgp ti mora da imas veze sa firmom vgp iz Ns-a cini mi se.
20.2,informacje-o-pol-mot-h.html

Polmot je ustvari Hattat samo se na Poljskom trzistu prodaje kako Polmot.To im je neki dogovor o saradnji koji je trebao biti potpisan i sa nasim IMT-om ali nije uspeo.

Nije me bilo nedelju dana pa neznam sta se desavalo, u ovoj temi vidim da su moderatori nesto ispravljali.Temu nisam otvorio sa namerom da reklamiram bilo koga.Ako moderatori i urednici ovu temu smatraju kao reklamu neka postupe po pravilima i izbrisu temu ili je zakljucajte i resen problem.
 
Sta je sa imt-om uspelo... No ko zna zasto je to dobro.
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh