Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SAMA

Moderator
Učlanjen(a)
13 Feb 2011
Poruka
8.395
Lokacija
Stara Pazova
Ima li koga ajde na ladno.Moze i radza.Di ga nam je @robins.Ne javlja se vec danima.Pisali smo o ovoj temi evo je.
 
Prvo kafa i 2~3 radze,onda se prebaciti u debelu 'ladovinu,pa 'ladno pivo ko' tastina dusa...pa koje kuvano jaje nakoso za meze(da ukljucimo i nasu zivinu u uzivanje):haha::ppozdrav::ppozdrav:
 
Crko mi jutros jedan ventilator kod pilica.I on je vise za ladovinu.Srecom imam alarm te je proslo bez posledica.Ima da pijemooo.:ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav:sve je dobro kad se dobro svrsi.inace danas 37 stepeni. Pakao.
 
Ima li koga ajde na ladno.Moze i radza.Di ga nam je @robins.Ne javlja se vec danima.Pisali smo o ovoj temi evo je.

Neka ostane za sada kao tema, mada smatram da neće baš biti nekog chatovanja, ali da probamo....
Kao što i sami vidite, Chat-u nije mesto u ovom delu Foruma (Bolesti živine), pa ga stavljam na prvu-naslovnu Živinarstva.

:ppozdrav:
 
Pametno.Zamislio sam to po uzoru na chat u povrtarstvu,koji funkcionise.Cascavali smo se u drugim temama,pa je zamisao bila da ne opterecujemo druge.A i ako neko ima neko pitanjce ne mora otvarati novu temu.Problem je sto medju zivinarima ima mnogo pecarosa,pa nemaju vremena popiti virtuelno pice sa prijateljima.:osmeh:
 
Od sutra ode čika Igor na more i neće me biti na forumu 12 dana a vi budite dobri kao i do sada. :ppozdrav:
Javiću se sigurno a ako postavim slike ono veliko, belo i okruglo sam ja na plaži. Virtuelno piće može i sada a i kasnije mada sam ja više za realne stvari u životu.:ppozdrav:
 
Srecan put i lep provod kolegi @robins a onima sto mastaju o moru prijatno lavor.:ppozdrav:
 
Ja i ove godine ostadoh bez odmora...ali kad malo bolje razmislim~nije lose ni ovo sa lavorcetom:haha: Samo treba imati vremena i za ovo:haha: :ppozdrav:
 
Ma jok brate, stapove u ruke a noge u vodu, milina jedna. Danas ne mogu da razbacujem stapove j..u me nesto ledja ali do sutra valjda cu se oporaviti. Moram ovo da iskoristim dok supruga i mladja cerka ne krenu u Vr. Banju, a mozda ih ubedim da je lepse samnom kod kuce.:ppozdrav:
 
Sta sve ljudima pada na pamet.Meni nema pecanja dok su ovakve vrucine.Dezuram kod ovih mojih petlova.Izgleda da bi i oni u lavor.Al je vrucooooo.
 
Sto? Bas je lepo, noge u vodi ispod vrbe hladan lav na dohvat ruke a ostali u cuvarki sa ribom. Ma koje bre more, da me deru kojekakvi za lovu. Blizu plaza kada hocu odem bucnem salo u vodu jedno pola sata pa ponovo pecanje.::sretan pecaros::
 
Znam neke,odu na more,pa stede.Deca zeljna sladoleda,on piva.Suncaju se ki gusteri.Ovako lepo kuci i svega ima.E sad ako insistirate na slanoj vodi moze 200g na lavor.Iskljucivo morske da ugodjaj bude potpun.U zavisnosti od doba dana i vreline sunca lavor povremeno pomerati.Poenta price zivot je kratak i nemojte stedeti na sebi.Stedite na crnogorcima,grcima,bugarima i gde li ste vec mislili putovati.::suncanje::
 
Ja sam stari četvrtasti rezervoar zakucao na vrh grede od tri metra.Napunim ga ujutro vodom i do podne voda topla za tuširanje.Pun rezervoar traje tri do četiri tuširanja,zavisi od doživljaja.A sad ću malo posle SAMove ideje da dospem i morske soli.
 
E a moras se posle istusirati cistom vodom kao u Crnoj Gori ,ako imas srece da taj dan radi tus.
 
Ja sam stari četvrtasti rezervoar zakucao na vrh grede od tri metra.Napunim ga ujutro vodom i do podne voda topla za tuširanje.Pun rezervoar traje tri do četiri tuširanja,zavisi od doživljaja.A sad ću malo posle SAMove ideje da dospem i morske soli.

Ja sam kazan od bojlera 80 lit., samo pregreje se voda pa onda pustamo i hladnu u njega da rashladimo. Dobro dodje i kada se nesto radi, ne moram onako prljav u kupatilo da me zena kritikuje kako sam zabrljao kupatilo, jeb..o je kupatilo.:osmeh:
 
Poslednja izmena:
Ja sam kazan od bojlera 80 lit., samo pregreje se voda pa onda pustamo i hladnu u njega da rashladimo. Dobro dodje i kada se nesto radi, ne moram onako prljav u kupatilo da me zena kritikuje kako sam zabrljao kupatilo, jeb...o je kupatilo.:osmeh:
Zbog toga znaci tebe bolu leda zena te malo propustila kroz sake i sad pazis sta radis, sts smes a sta ne smes. polako dovesce te u red bices manji od makovog zrna.
 
Ma ne to je od saginjanja da riba plocice u kupatilu.Doslo i njegovih 5 minuta.Sad se tusira napolju ,te kupatilo riba samo za njom.:osmeh:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh